Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased Rõõm on teatada, et Naiskodukaitse selleaastasele fotokonkursile "Meie, naised" on laekunud praeguseks juba üle 130 foto. ee ← Eelmine Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul Järgmine → Naiskodukaitsjad võtavad üksteiselt mõõtu Raplamaa metsades ja rabades Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused

Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused

Nele Sarrapik 24. mail 2012

Rõõm on teatada, et Naiskodukaitse selleaastasele fotokonkursile "Meie, naised" on laekunud praeguseks juba üle 130 foto.

Sellegipoolest on veel tervelt 8 päeva ehk siis kuni 31. maini võimalik oma fotosid konkursile saata. Ootame pikisilmi nii teie endi fotosid kui loodetavasti levitatate te vastavat infot ka oma ringkonnas, malevas ja tuttavate seas.

 

Fotokonkursi peaauhinnaks on meeliülendav reis kahele Austriasse ja Baierimaale. Lisaks ootavad parimate fotode autoreid Beguta käsitööna valminud ehetekomplektid. Pärnu spa Tervis on välja pannud spa-paketi ja kedagi ootab lõunasöök kahele kohvikus Mamo.

Kõige seikluslikuma foto autor saab elamusterohke Otepää Seikluspargi kinkekaardi ja eriauhind on välja pandud ka parima Naiskodukaitse foto eest.

 

Enam pole aega viivitamiseks! Kogu täpsem info konkurss.naiskodukaitse.ee

Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused

FastLion CMS

Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased

Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased

Sellegipoolest on veel tervelt 8 päeva ehk siis kuni 31 maini võimalik oma fotosid konkursile saata Rõõm on teatada, et Naiskodukaitse selleaastasele fotokonkursile "Meie, naised" on laekunud praeguseks juba üle 130 foto.

Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse