Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Viru ringkond võitis grillimises järjekordse meistritiitli Naiskodukaitse Viru ringkond võitis Laupäeval, 11. septembril toimusid Eestis esmakordselt õunagrillimise Eesti meistrivõistlused, kus Eesti meistriks kuulutati Naiskodukaitse Viru ringkonna tiim. ← Eelmine Põhja piirkonna laskevõistluse võitsid Tallinna naised Järgmine → Naiskodukaitse korraldab esmaabivõistluse Naiskodukaitse Viru ringkond võitis grillimises järjekordse meistritiitli

Naiskodukaitse Viru ringkond võitis grillimises järjekordse meistritiitli

Kristel Kitsing 14. sept. 2010

Laupäeval, 11. septembril toimusid Eestis esmakordselt õunagrillimise Eesti meistrivõistlused, kus Eesti meistriks kuulutati Naiskodukaitse Viru ringkonna tiim.

Naiskodukaitse Viru ringkond võitis grillimises järjekordse meistritiitli

Türi Õunafestivali raames toimunud võistlusel pandi võistlejaid proovile fantaasiaroa küpsetamises, kus roa kohustuslikuks komponendiks ja teemaks oli õun.

Võistkondi oli Õunafestil osalemas alla kümne. Viru ringkonna peakokk oli juba enne võistlust rõõmus. „Meil läheb kindlasti täna väga hästi, oleme esikümnes,“ rääkis Viru ringkonna peakokk Ursula Aal. „Kui hõigati välja kolmas ja teine koht, siis polnud kahtlustki, et võit on meie,“ rääkis Ursula Aal.

Vilunud välikoka Ursula Aali sõnul valmistasid virukad kohtunikele söegrillil täidetud õunad juustu ja köömnetega, mille peal juust ja röstitud saiakuubikud ja kanafilee täidetud õuna, juustu ja munaga, kus sees grillkaste. Serveerimisel kasutati granaatõuna sisu ja idusid ning grillil valmistatud kastet, mis koosnes meest, sidrunist, rosmariinist ja piprast. Tervitusjoogina pakuti Vana Tallinna likööri, mis oli segatud kuuma piparmünditee ja õunamahlaga.

Lisaks peakokk Ursula Aalile kuulusid võistkonda Urvi Aal, Andrei Vangonen ja Raina Vangonen.

Naiskodukaitse Viru ringkonnale oli see kolmas meistritiitel sel aastal. 12. juunil võideti Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest ja nädal enne lõppvõistlust Lääne-Viru maakondlik meistritiitel.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Viru ringkond võitis

Naiskodukaitse Viru ringkond võitis

Türi Õunafestivali raames toimunud võistlusel pandi võistlejaid proovile fantaasiaroa küpsetamises, kus roa kohustuslikuks komponendiks ja teemaks oli õun Võistkondi oli Õunafestil osalemas alla kümne Laupäeval, 11. septembril toimusid Eestis esmakordselt õunagrillimise Eesti meistrivõistlused, kus Eesti meistriks kuulutati Naiskodukaitse Viru ringkonna tiim.

Naiskodukaitse Viru ringkond võitis grillimises järjekordse meistritiitli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse