Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige tähistas 100. sünnipäeva Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige 11. augustil 100-aastaseks saanud Elfriede Laidvee astus naiskodukaitsesse 1938. aastal. Praegu on Laidvee naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige. aastapäeva jagades esmakordselt staa¾imärke Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige tähistas 100. sünnipäeva

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige tähistas 100. sünnipäeva

24. augustil 2020

11. augustil 100-aastaseks saanud Elfriede Laidvee astus naiskodukaitsesse 1938. aastal. Praegu on Laidvee naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige tähistas 100. sünnipäeva
Juubilar Elfriede Laidvee koos Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna aseesinaise Maie Pitsaliga

Laidveele korraldati suure juubeli puhul pidulik lõuna, kus oli Naiskodukaitse esindajana kohal Pärnumaa ringkonna juhatuse liige Maie Pitsal.

 

Maie jagas ERR-ile lugu Laidveega tutvumisest: "Kuna meil oli ringkonna lipu õnnistamine, panime lehte, et olge head inimesed, ootame külalisi. Eks Frieda tuli kohale, võttis kaasa oma sõbranna, kes on endine kodutütar. Ajasime juttu ja tema rääkis, et vaat, mina olen naiskodukaitses olnud enne sõda. Ta oli Rääma jaoskonnas 1938. aastast. Toredad on ta lood muidugi, et kuidas ta Konstantin Pätsi ausammast käis avamas ja siis tal vaesekesel ei olnud õigeid kingi ja liiv läks kõik varvaste vahele. Muidugi jäi lühikeseks see aeg, kaks aastat oli seda."

Kajastus ERR-is (15.08.2020):

FastLion CMS

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige

Juubilar Elfriede Laidvee koos Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna aseesinaise Maie Pitsaliga Laidveele korraldati suure juubeli puhul pidulik lõuna, kus oli Naiskodukaitse esindajana kohal Pärnumaa ringkonna juhatuse liige Maie Pitsal Maie jagas ERR-ile lugu Laidveega tutvumisest: "Kuna meil oli ringkonna lipu õnnistamine, panime lehte, et olge head inimesed, ootame külalisi 11. augustil 100-aastaseks saanud Elfriede Laidvee astus naiskodukaitsesse 1938. aastal. Praegu on Laidvee naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna auliige tähistas 100. sünnipäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse