Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT Kutsume kõiki naiskodukaitsjaid (ja ka kodutütreid, noorkotkaid ja kaitseliitlasi) kaasa väikesele reisile, õppimaks paremini tundma digimaailma pidevalt muutuvaid tänavaid. me/e/3Hre0uXh7 ← Eelmine Kaitseministreeriumi tänuüritusel tunnustati mitmeid naiskodukaitsjaid Järgmine → Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus'' Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

17. jaan. 2024

Kutsume kõiki naiskodukaitsjaid (ja ka kodutütreid, noorkotkaid ja kaitseliitlasi) kaasa väikesele reisile, õppimaks paremini tundma digimaailma pidevalt muutuvaid tänavaid.

Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

Käivitame virtuaalsete seminaride sarja Digiliikur, kus kohtume iga kuu ühe valdkonna eksperdiga, kes tutvustab põnevat ja päevakajalist teemat. Projekti veab Naiskodukaitse Harju ringkonna liige ja Tartu Ülikooli infovastupidavuse nooremteadur Diana Poudel.


Esimene peatus on “ChatGPT” - digiliikuri roolis on andmeteadlane ja tehisintellekti praktik INDREK SEPPO.


Kohtumine toimub Zoomis 22. jaanuaril kell 19.
NB! Zoomi lingi saamiseks registreeri ennast siin:

https://forms.gle/ytm3z9UhrZgBcN77A

 

Ürituse leht Facebookis: https://fb.me/e/3Hre0uXh7

FastLion CMS

Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

Käivitame virtuaalsete seminaride sarja Digiliikur, kus kohtume iga kuu ühe valdkonna eksperdiga, kes tutvustab põnevat ja päevakajalist teemat Projekti veab Naiskodukaitse Harju ringkonna liige ja Tartu Ülikooli infovastupidavuse nooremteadur Diana Poudel Kutsume kõiki naiskodukaitsjaid (ja ka kodutütreid, noorkotkaid ja kaitseliitlasi) kaasa väikesele reisile, õppimaks paremini tundma digimaailma pidevalt muutuvaid tänavaid.

Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse