Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistlus Naiskodukaitse 80 aastapäevale pühendatud Naiskodukaitse kuulutab Tartu ringkonna eestvedamisel välja organisatsiooni 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistluse, mille eesmärgiks on panna noori arutlema eestluse, isamaalisuse, kodumaa kaitsmise ja naise rolli üle riigikaitses. Osalema on oodatud kõik koolinoored nii eesti kui vene õppekeelega koolidest. ee GSM 5590 5525 ← Eelmine Tallinnas toimub militaarsporti tutvustav teeõhtu Järgmine → Naiskodukaitse koguneb Keskkoguks Naiskodukaitse 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistlus

Naiskodukaitse 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistlus

26. märtsil 2007

Naiskodukaitse kuulutab Tartu ringkonna eestvedamisel välja organisatsiooni 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistluse, mille eesmärgiks on panna noori arutlema eestluse, isamaalisuse, kodumaa kaitsmise ja naise rolli üle riigikaitses. Osalema on oodatud kõik koolinoored nii eesti kui vene õppekeelega koolidest.

Kirjatöid hinnatakse järgmistes kategooriates:
eesti õppekeelega koolide 7.–9. klass ja 10.–12. klass;
vene õppekeelega koolide 7.–9. klass ja 10.–12. klass.

Töid hindab Naiskodukaitse poolt moodustatud ¾ürii. Parimate tööde autorid on palutud Naiskodukaitse 80. aastapäeva pidulikule tähistamisele Tallinnasse 19. augustil, kus võitjatele antakse üle auhinnad. Äramärkimist leiavad ka aktiivsemad õpetajad.

Ootame kirjandeid järgmistel teemadel:
Milline naine on kangelane?
Kas Eesti riik vajab kaitset?
Naine kui tugevam sugupool: kas müüt või reaalsus?
Kas naisest on sõdurit?
Isamaa eest.


Kirjatööd tuleb esitada eestikeelsetena, A4-formaadis, kas käsitsi kirjutatuna või arvutikirjas, mitte üle 10 lk pikkustena. Tööle lisada autori kontaktandmed (nimi, vanus, kool ja klass, õpetaja nimi, e-post või muu kontaktaadress, telefon).

Tööd saata 1. juuniks aadressile:
„NKK kirjandivõistlus”
Naiskodukaitse Tartu ringkond
Riia 12
Tartu 51013

Naiskodukaitsel on õigus jätta mõnes kategoorias auhinnad välja jagamata juhul, kui ei laeku konkursiks vajalikku hulka töid.

Lähem info:

GSM 5590 5525
Naiskodukaitse 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistlus

FastLion CMS

Naiskodukaitse 80 aastapäevale pühendatud

Naiskodukaitse 80 aastapäevale pühendatud

Kirjatöid hinnatakse järgmistes kategooriates: eesti õppekeelega koolide 7 –9 Naiskodukaitse kuulutab Tartu ringkonna eestvedamisel välja organisatsiooni 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistluse, mille eesmärgiks on panna noori arutlema eestluse, isamaalisuse, kodumaa kaitsmise ja naise rolli üle riigikaitses. Osalema on oodatud kõik koolinoored nii eesti kui vene õppekeelega koolidest.

Naiskodukaitse 80. aastapäevale pühendatud kirjandivõistlus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse