Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK aastapäevaürituse lummuses NKK aastapäevaürituse lummuses Kui Ingrid mulle ühel juuli lõpupäeval helistas ja pakkus osa tartukate NKK- teemalises näitemängus, siis ma nõustusin pikemalt mõtlemata. Jõudsin peale seda kohal käia kõigil 3-l Tartus toimunud proovil. Prooviperiood oli põnev ja arendav. Eha Jakobson on kokku pannud üldhariva ja mõtlemapaneva näitemängu, mida võiks soovitada õppematerjaliks meie organisatsiooniõppe BVÕ-sse. Oli üks ütlemata tore sünnipäev! Ajalugu Tähtpäevad ← Eelmine Algaja õnn ja varjatud anded lasketreeningutel Järgmine → Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“ NKK aastapäevaürituse lummuses

NKK aastapäevaürituse lummuses

Tuulike Mölder 26. sept. 2012

Kui Ingrid mulle ühel juuli lõpupäeval helistas ja pakkus osa tartukate NKK- teemalises näitemängus, siis ma nõustusin pikemalt mõtlemata. Jõudsin peale seda kohal käia kõigil 3-l Tartus toimunud proovil. Prooviperiood oli põnev ja arendav. Eha Jakobson on kokku pannud üldhariva ja mõtlemapaneva näitemängu, mida võiks soovitada õppematerjaliks meie organisatsiooniõppe BVÕ-sse.

Ka aastapäev üritus algas meile kontrolletendusega. Või õigemini pauguga, mille tagajärjel kadus elekter majast. Kogu etendus aga on üles ehitatud slaidikavale. Põlva ringkonna kiituseks peab veel ütlema, et meie Karmen Kevvai oli üks kolme ringkonna esindajast, kes vastasid lavastaja palvele ja tulid kohale. Nimelt oli esialgses plaanis ettenähtud, et kõikide ringkondade esindajad ütlevad, millal nende jaoskond taasasutati või asutati. Nii kaasati kiirelt veel 3 Tartu naist ja üheskoos nad olukorra päästsid.
Sellega muidugi üllatused veel ei piirdunud. Peale väikest vaheaega naasesime Kaitsekolledžisse kella 3-ks kindla teadmisega, et peame lavale minema kella 4-s. Erinevate kava tõlgenduste tõttu tuli seda teha pool tundi varem. Aga hakkama saime! Ja hoolimata väikestest kohustuslikest apsakatest, tuli minu arvates ka hästi välja! Leppisime trupiga kokku, et jääme helesinistesse kleitidesse ürituse lõpuni. Oli uhke tunne küll!
Ka ülejäänud pidu, sõnavõtud ja pidulaud jätsid üleva tunde! Parimad killud: Ene Ergmale tundub meie (aja)lugu lapsepõlves „kapsaks“- loetud „Eesti rahva ennemuistseid jutte“ (selle raamatu ta ka juubilarile kinkis); Johannes Kert ulatas Kaitseministeeriumi soojal soovitusel Ene Ergmale NKK sooviavalduse blanketi ja kogu saal oli nõus soovitajateks hakkama; Kaitseväe ülemjuhataja nimetas meid kauneimaks mustriks Eesti turvavaibas jne.
Tegin endale ka peo puhul kingituse: ostsin Merike Jürjo „Kokaraamatu“, mis on tunnistatud Eesti ja Baltimaade 2011. a. kauneimaks raamatuks ja tema kriminulli „Pikad varjud teel“.
Oli üks ütlemata tore sünnipäev!

NKK aastapäevaürituse lummuses

FastLion CMS

NKK aastapäevaürituse lummuses

NKK aastapäevaürituse lummuses

Ka aastapäev üritus algas meile kontrolletendusega Või õigemini pauguga, mille tagajärjel kadus elekter majast Kui Ingrid mulle ühel juuli lõpupäeval helistas ja pakkus osa tartukate NKK- teemalises näitemängus, siis ma nõustusin pikemalt mõtlemata. Jõudsin peale seda kohal käia kõigil 3-l Tartus toimunud proovil. Prooviperiood oli põnev ja arendav. Eha Jakobson on kokku pannud üldhariva ja mõtlemapaneva näitemängu, mida võiks soovitada õppematerjaliks meie organisatsiooniõppe BVÕ-sse.

NKK aastapäevaürituse lummuses

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse