Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK Harju ringkond osales Luige sügislaadal NKK Harju ringkond osales 09. -11. septembrini toimus Luigel sügislaat. Sügiskuu päikselisel laupäeval oli PR-ga väljas NKK Harju ringkond – 4 liikmega. Meie ülesandeks oli laadalistele tutvustada naiskodukaitse tegevust ja samal ajal värvata uusi liikmeid, juurde saime liikmekandidaate tervelt 3 – super! oktoobril! NKK Harju ringkond osales Luige sügislaadal

NKK Harju ringkond osales Luige sügislaadal

Käti Teär-Riisaar 4. okt. 2011

09.-11. septembrini toimus Luigel sügislaat. Sügiskuu päikselisel laupäeval oli PR-ga väljas NKK Harju ringkond – 4 liikmega. Meie ülesandeks oli laadalistele tutvustada naiskodukaitse tegevust ja samal ajal värvata uusi liikmeid, juurde saime liikmekandidaate tervelt 3 – super!

NKK Harju ringkond osales Luige sügislaadal
Naiskodukaitsjad sügislaadal

Laadalistele oli välja pandud naiskodukaitset tutvustav pildiseeria tublidest naistest ja nende tegemistest. Väikestele külastajatele jagasime komme ja küpsiseid, suurematele Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu ja NKK hõrgutavaid retsepte.

 

Paljud noored tundsid huvi Kaitseliidu tegevuse vastu. Meie boksi kõrval olid Kaitseliidu Harju Maleva kaitseliitlased, nemad olid välja pannud relva- ja tehnikanäituse.

 

Ainsa miinusena toome välja meie paigutuse, kahjuks pandi meid laadaplatsi kõige kaugemasse nurka, aga sellegipoolest nägime palju väikeseid ja loodetavasti tulevasi naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi.

 

Laadast: loomade väljanäitus oli uhke ning vaatamist väärt, iga aiapidaja leidis kindlasti mõne puu või istiku oma koduaeda. Ka käsitöö ja talutoodete valik oli suur – vorstid, leivad, kudumid ja mõnus suitsusingi aroom levis kogu laadaalal.

 

Head kuldse sügise jätku!

FastLion CMS

NKK Harju ringkond osales

NKK Harju ringkond osales

Naiskodukaitsjad sügislaadal Laadalistele oli välja pandud naiskodukaitset tutvustav pildiseeria tublidest naistest ja nende tegemistest Väikestele külastajatele jagasime komme ja küpsiseid, suurematele Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu ja NKK hõrgutavaid retsepte 09.-11. septembrini toimus Luigel sügislaat. Sügiskuu päikselisel laupäeval oli PR-ga väljas NKK Harju ringkond – 4 liikmega. Meie ülesandeks oli laadalistele tutvustada naiskodukaitse tegevust ja samal ajal värvata uusi liikmeid, juurde saime liikmekandidaate tervelt 3 – super!

NKK Harju ringkond osales Luige sügislaadal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse