Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mehed on vallutanud välikoka kursuse Mehed on vallutanud välikoka Veebruari kolmandal nädalavahetusel algas järjekordne Naiskodukaitse ja Kaitseliidu välikokakursus, mis sel aastal on eriti mehine. Kui kahel eelmisel aastal on kursusel osalenud üks mees, siis seekord on neid lausa kuus. Edu meile kõigile! ← Eelmine Naiskodukaitsjad vabariigi aastapäeva tähistamas Järgmine → „Räägi mida võid, kirjuta mida tead“ ehk naiskodukaitsjad avalike suhete kursusel Mehed on vallutanud välikoka kursuse

Mehed on vallutanud välikoka kursuse

Elle Vinni, välikoka kursuse ülem 5. märtsil 2012

Veebruari kolmandal nädalavahetusel algas järjekordne Naiskodukaitse ja Kaitseliidu välikokakursus, mis sel aastal on eriti mehine. Kui kahel eelmisel aastal on kursusel osalenud üks mees, siis seekord on neid lausa kuus.

Mehed on vallutanud välikoka kursuse

Kursuse esimesel nädalavahetusel tuletatakse meelde mõningaid baasväljaõppel omandatud teadmisi nagu kalkulatsiooni koostamine, väliköögi paigutamise nõudeid maastikule. Lisaks käsitletakse prügi käitlemise nõudeid maastikul, toiduhügieeni. Viimase kohta sooritatakse ka test.

 

Esimesel nädalavahetusel paistsid kursuslased silma oma positiivse suhtumise, hea pingetaluvuse  ja hea huumorimeelega. Kõike tehti koos ja rõõmsa meelega.

 

Kui varasemalt toimus kursuse praktiline osa Erna baaslaagris, siis sellel aastal viiakse praktika esmakordselt läbi Kevadtormil. Kursuse ülemana mõtled ikka enne kursust, et mis saama hakkab ja kuidas me praktikal hakkama saame.  Peale esimest nädalavahetust on hea ja julge tunne. Nende naiste ja meestega võib seal kaugel tundmatuses päris põnev ja mõnus aeg tulla.

 

Hoiame kokku ja ühtsuses pidi jõud peituma. Edu meile kõigile!

Mehed on vallutanud välikoka kursuse

FastLion CMS

Mehed on vallutanud välikoka

Mehed on vallutanud välikoka

Kursuse esimesel nädalavahetusel tuletatakse meelde mõningaid baasväljaõppel omandatud teadmisi nagu kalkulatsiooni koostamine, väliköögi paigutamise nõudeid maastikule Lisaks käsitletakse prügi käitlemise nõudeid maastikul, toiduhügieeni Veebruari kolmandal nädalavahetusel algas järjekordne Naiskodukaitse ja Kaitseliidu välikokakursus, mis sel aastal on eriti mehine. Kui kahel eelmisel aastal on kursusel osalenud üks mees, siis seekord on neid lausa kuus.

Mehed on vallutanud välikoka kursuse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse