Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav Täna räägime baasväljaõppe meditsiini moodulist. Kõik, kes 10 ja 11 märtsil kohal olid, said suurepäraste oskuste ja teadmiste osaliseks ning need, kes seekord mingil põhjusel ei saanud või tahtnud tulla, saavad loodetavasti innustust ja registreerivad end järgmisele BVÕ-le. ← Eelmine Intellektika 2012 Järgmine → AK 4 teooria ja laskeharjutus Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav

Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav

Veronika Kägo 28. märtsil 2012

Täna räägime baasväljaõppe meditsiini moodulist. Kõik, kes 10 ja 11 märtsil kohal olid, said suurepäraste oskuste ja teadmiste osaliseks ning need, kes seekord mingil põhjusel ei saanud või tahtnud tulla, saavad loodetavasti innustust ja registreerivad end järgmisele BVÕ-le.

Kui mina ennast sinna kirja panin, siis oli mul juba ettekujutus olemas mis toimuma hakkab, läbitud oli juba autokooli esmaabi õpe ning ka Eesti Punase risti esmaabi. TEGELIKULT ei olnud see üldse selline koolitus nagu ma ootasin, see oli palju huvitavam, praktilisem, kaasahaaravam ja tekkiski reaalselt tunne ja teadmine, et kui mina peaksin sattuma olukorda, kus minu lähedased või siis võõrad vajavad minu abi, siis olen mina see, kes neid aidata saab ja seda teebki.

 

Nende kahe päeva jooksul ei lämmatatud meid kuiva teooriaga, koolitajad olid nii head, nad oskasid panna kõiki kaasa mõtlema ja rääkima neil teemadel, arutama, kuidas oleks õige käituda, kui peaks juhtuma üks või teine õnnetus, trauma.

 

Ega ma väga palju ette rääkida ei taha, siis ei ole ju neil, kes sellel BVÕ-l käinud veel ei ole, seda põnevust ja ootusärevust, mis meil oli.

 

Ütlen veel, et kui sa kardad, et raiskad terve nädalavahetuse, 2 pikka päeva, laupäeva ja pühapäeva, kusagil klassiruumis istudes, siis see on vale hirm. Esmaabi BVÕ on väga mõistlikult ja põnevalt veedetud nädalavahetus nii neile, kes ei ole seda veel läbinud, kui ka neile, kes tahavad oma teadmisi ja oskusi värskendada..

 

Edu järgmisele meditsiinimoodulile registreerimisel, loodan, et kõik soovijad ikka malevasse ära mahuvad.

← Eelmine
Intellektika 2012

FastLion CMS

Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav

Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav

Kui mina ennast sinna kirja panin, siis oli mul juba ettekujutus olemas mis toimuma hakkab, läbitud oli juba autokooli esmaabi õpe ning ka Eesti Punase risti esmaabi TEGELIKULT ei olnud see üldse selline koolitus nagu ma ootasin, see oli palju huvitavam, praktilisem, kaasahaaravam ja tekkiski reaalselt tunne ja teadmine, et kui mina peaksin sattuma olukorda, kus minu lähedased või siis võõrad vajavad minu abi, siis olen mina see, kes neid aidata saab ja seda teebki Täna räägime baasväljaõppe meditsiini moodulist. Kõik, kes 10 ja 11 märtsil kohal olid, said suurepäraste oskuste ja teadmiste osaliseks ning need, kes seekord mingil põhjusel ei saanud või tahtnud tulla, saavad loodetavasti innustust ja registreerivad end järgmisele BVÕ-le.

Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse