Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega 15. juunil allkirjastas Naiskodukaitse esinaine käskkirja, millega arvati Marina Kaljurand Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonna tegevliikmeks. ← Eelmine Naiskodukaitset peab vajalikuks valdav enamik eestlastest Järgmine → Naiskodukaitsjad valmistavad nelja välikatlaga 37 000 laulu- ja tantsupeolise lõunasöögi Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

20. juunil 2017

15. juunil allkirjastas Naiskodukaitse esinaine käskkirja, millega arvati Marina Kaljurand Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonna tegevliikmeks.

Marina Kaljurandi sõnade kohaselt on tal olnud aastaid võimalus panustada Eesti julgeolekusse riiklikul tasandil - diplomaadina, suursaadikuna, viimati välisministrina. Eesti välis-, kaitse- ja julgeolekupoliitika jäävad Kaljurandile väga oluliseks ka edaspidi ning soovin sellesse panustada ka edaspidi. „Rahvusvaheliselt teen seda rahvusvahelise küberjulgeoleku komisjoni juhina, siseriiklikult - Naiskodukaitse liikmena“, ütles Kaljurand.

 

Naiskodukaitsega liitumiseks toob värske liige välja mitu põhjust: „Mul on olnud võimalus jälgida Naiskodukaitse tegevust ja osaleda Naiskodukaitse üritusel. Olen rääkinud organisatsiooni juhtidega ja lihtliikmetega. Viimati kohtusime kevadel Hiiumaa jaoskonna koosolekul, kus rääkisime naiste rollist ühiskonnas. Nägin ja kogesin seda erilist ühtekuuluvustunnet ja pühendumist ühistele eesmärkidele, mis neid naisi ühendab. Neid kõiki, olenemata sellest, kas nad on "muus" elus - kas hambaarstid, vallavanemad, õpetajad või mõne muu ameti esindajad“. 

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

Kaljurannale läheb korda Naiskodukaitse eesmärk - panustada riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse, Eesti riigi ja Eesti inimeste turvalisusesse. „See võib kõlada loosunglikult, aga tegelikult on see väga inimlik - hoolida oma inimestest ja panustada oma riiki, et Eesti riik jääks püsima ning et meie kõigi lapsed ja lapselapsed elaksid veel paremas Eestis“, lisab ta. 

 

Ta soovib õppida teoorias ja rakendada praktikas oskusi, mida õpetatakse Naiskodukaitses ning mis on kasulikud ja vajalikud igale kodanikule. „Mõtlen tegevust kriisiolukorras, igapäevaturvalisust, esmaabi ja kriisiabi aga ka sõduri baasväljaõpet ning Kaitseliidu tagala toetust. Ja ma soovin teha seda koos Naiskodukaitse naistega“. 

 

Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming on väga uhke, et Marina Kaljurand otsustas astuda Naiskodukaitse liikmeks, see on suur kompliment kogu organisatsioonile. „Naiskodukaitse väärtustab iga oma liiget, ent eriti suur heameel on meil selle üle, kui meiega otsustavad liituda inimesed, kelle ühiskondlik aktiivsus on kõrge ja tegevusulatus aukartustäratav“, sõnas Tooming.

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega
Marina Kaljurand koos Hiiumaa jaoskonna naiskodukaitsjatega.

FastLion CMS

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

Marina Kaljurandi sõnade kohaselt on tal olnud aastaid võimalus panustada Eesti julgeolekusse riiklikul tasandil - diplomaadina, suursaadikuna, viimati välisministrina Eesti välis-, kaitse- ja julgeolekupoliitika jäävad Kaljurandile väga oluliseks ka edaspidi ning soovin sellesse panustada ka edaspidi 15. juunil allkirjastas Naiskodukaitse esinaine käskkirja, millega arvati Marina Kaljurand Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonna tegevliikmeks.

Marina Kaljurand liitus Naiskodukaitsega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse