Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju. Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju Kanepi vald korraldab juba kolmandat järjestikust aastat mälumängu sarja oma valla mängijatele. Sellel hooajal otsustasime Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna naistega oma liikmetest võistkonna kokku panna ja osaleda. Foto: NKK Põlva ringkond ← Eelmine Täpselt silma ja kindlat kätt seekord meil polnud :) Järgmine → Põlva ringkond sai endale uue esinaise ja aseesinaise Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju.

Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju.

Kersti Kõrge, Kanepi jsk esinaine 4. juunil 2020

Kanepi vald korraldab juba kolmandat järjestikust aastat mälumängu sarja oma valla mängijatele. Sellel hooajal otsustasime Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna naistega oma liikmetest võistkonna kokku panna ja osaleda.

Mälumäng koosnes seitsmest etappist, alustasime 2019 oktoobris ja viimane etapp toimus mai viimasel reedel. Kui kõikide etappide punktid kokku liideti tulime seitsme võistkonna arvestuses võitjateks. Võistkonda kuulusid Kanepi jaoskonna aseesinaine Aike Meekler, jaoskonna juhatuse liige Tuulike Mölder ja jaoskonna esinaine Kersti Kõrge. Ühel etapil osalesid asendusliikmetena juhatuse liige Kaili Mertsina ja lihtliige Merike Klemmer. Mälumängu tegid eriliseks küsimused, mille valdkonnad varieerusid seinast seina, viimases voorus said kõik võistkonnad esitada ka oma küsimuse. Meie küsimus puudutas loomulikult naiskodukatse ajalugu, mis oli silmaringi laiendav teistele võistkondadele. Kui sügisel uus mälumängu hooaeg välja kuulutatakse, tuleb kindlasti osaleda ja pakkuda konkurentsi teistele võistkondadele.Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju.
Foto: NKK Põlva ringkond

FastLion CMS

Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju

Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju

Mälumäng koosnes seitsmest etappist, alustasime 2019 oktoobris ja viimane etapp toimus mai viimasel reedel Kui kõikide etappide punktid kokku liideti tulime seitsme võistkonna arvestuses võitjateks Kanepi vald korraldab juba kolmandat järjestikust aastat mälumängu sarja oma valla mängijatele. Sellel hooajal otsustasime Naiskodukaitse Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna naistega oma liikmetest võistkonna kokku panna ja osaleda.

Mälumäng treenib naiskodukaitsja aju.

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse