Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõppes staabiassistendi kursus Lõppes staabiassistendi kursus 14. oktoobril algas staabiassistendi kursuse viimane lähiõppe nädalavahetus, kus tuli anda veel viimane panus kursuse edukaks lõpetamiseks. Soovime kõigile värsketele stassidele põnevaid väljakutseid staabis! Aitäh kõrgelt motiveeritud kursuslastele ja kõigile kaasaaitajatele ning korraldajatele! Foto: Urmas Rüütli Õppused Side ja staap ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest 2022 Järgmine → Ohutushoiu instruktorid käisid end Ida-Virumaal täiendamas Lõppes staabiassistendi kursus

Lõppes staabiassistendi kursus

18. okt. 2022

14. oktoobril algas staabiassistendi kursuse viimane lähiõppe nädalavahetus, kus tuli anda veel viimane panus kursuse edukaks lõpetamiseks.

Lõppes staabiassistendi kursus
Foto: Leena Tammets

Viimane õppenädalavahetus lõppes kursuslastele maastikul lõpuharjutusega, kus kursuslastel tuli kaardi ja kompassiga orienteerudes läbida etteantud kontrollpunkte ning lahendada erinevaid staabiassistendi tööülesannetega seotud ülesandeid õppimaks kõike praktikasse rakendada ning kinnistada juba õpitut.

 

Staabiassistendibaaskursust on korraldatud aastast 2004, mille käigus on väljaõpetatud suur hulk hinnatud staabiassistente. Kursusel omandatakse teadmisi Kaitseväe ja Kaitseliidu struktuurist, kaitseväelisest viisakusest, staabi ülesannetest ja staabiassistendi rollist, kaardiga orienteerumisest, raadiosidevahenditest ja -protseduuridest. Lisaks kõigele muule olulisele ka erinevaid veebikeskkondi ja programme, mis on staabiassistendi töös olulised. Sel korral on rekordarv lõpetanuid, lausa 36. Soovime kõigile värsketele stassidele põnevaid väljakutseid staabis!

 

Aitäh kõrgelt motiveeritud kursuslastele ja kõigile kaasaaitajatele ning korraldajatele!

Lõppes staabiassistendi kursus
Foto: Urmas Rüütli

FastLion CMS

Lõppes staabiassistendi kursus

Lõppes staabiassistendi kursus

Foto: Leena Tammets Viimane õppenädalavahetus lõppes kursuslastele maastikul lõpuharjutusega, kus kursuslastel tuli kaardi ja kompassiga orienteerudes läbida etteantud kontrollpunkte ning lahendada erinevaid staabiassistendi tööülesannetega seotud ülesandeid õppimaks kõike praktikasse rakendada ning kinnistada juba õpitut Staabiassistendibaaskursust on korraldatud aastast 2004, mille käigus on väljaõpetatud suur hulk hinnatud staabiassistente 14. oktoobril algas staabiassistendi kursuse viimane lähiõppe nädalavahetus, kus tuli anda veel viimane panus kursuse edukaks lõpetamiseks.

Lõppes staabiassistendi kursus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse