Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Laskelaagris aeti adrenaliin lakke Laskelaagris aeti adrenaliin lakke Möödunud nädalavahetus oli Pärnumaa naistel väga tegus, osaleti korraga lausa neljal üritusel: Ohutuspäev Pärnu Vallikäärus ja Potsepal jagus naisi kolmele õppusele- jaosanitaride kursusele, sidemehe erialakursusele ning laskelaagrisse. Suur tänu rühmaülematele lpn Jaanus Ots ja lpn Viktor Iljin, instruktoritele v-srs Vello Selter ja mjr Lauri Larm, kellel jätkus kannatlikkust meie õpetamiseks! ← Eelmine Ringkonna taasloomise aastapäeva tähistamine Järgmine → Automaadi valangute saatel kilo-lima 5, siin kilo-lima 8 Laskelaagris aeti adrenaliin lakke

Laskelaagris aeti adrenaliin lakke

Jana Ots 20. juunil 2014

Möödunud nädalavahetus oli Pärnumaa naistel väga tegus, osaleti korraga lausa neljal üritusel: Ohutuspäev Pärnu Vallikäärus ja Potsepal jagus naisi kolmele õppusele- jaosanitaride kursusele, sidemehe erialakursusele ning laskelaagrisse.

Laskelaagris aeti adrenaliin lakke
Püstol USP laskmine.

Soontagana malevkonna laskelaagrisse kutsus naisi osalema Rannakaitserühm, kellega on meil juba pikka aega tihe koostöö. Osalesid kolm naist - Jana, Maie ja Kristiina. Lasta sai neljast erinevast relvast: automaatrelv AK4, kuulipilduja KSP 58, püstolkuulipilduja M 45B ja püstol USP. Kristiinale oli õppus eriline, kuna tema jaoks olid kõik laskmised esmakordsed ja see oli tema esimene õppus kaitseliitlastega. Kõige põnevamad olid automaatrelvast toimunud taktikalised laskmised pööretega. Adrenaliin oli kõrgel, teades, et sinu kõrval on võitlejatel relvad laetud teravmoonaga, kaitseriiv maas, kus eksida ei tohi. Põnevad olid ka kiirlaskmised ajalise piiranguga (lasud 5 ja 3 sekundi jooksul, salvede vahetus 15 sekundiga). Selgeks sai, et sõja ja actionfilmides pole reaalsusega mitte midagi ühist. Kõik võitlejad sooritasid harjutused veatult. Samuti oli kõigi naiste jaoks esmakordne kogemus lasta kuulipildujast ja püstolkuulipildujast. Pühapäeva hommikul toimusid veel jalaväelase harjutused: „tuli liikumine“, patrull ja jaokiirrünnak. Kogu õppus oli huvitav ja hariv, kuid väsitav oli õppuse lõpp, mis päädis kõikide nende relvade puhastamisega. Suur tänu rühmaülematele lpn Jaanus Ots ja lpn Viktor Iljin, instruktoritele v-srs Vello Selter ja mjr Lauri Larm, kellel jätkus kannatlikkust meie õpetamiseks!

FastLion CMS

Laskelaagris aeti adrenaliin lakke

Laskelaagris aeti adrenaliin lakke

Püstol USP laskmine Soontagana malevkonna laskelaagrisse kutsus naisi osalema Rannakaitserühm, kellega on meil juba pikka aega tihe koostöö Möödunud nädalavahetus oli Pärnumaa naistel väga tegus, osaleti korraga lausa neljal üritusel: Ohutuspäev Pärnu Vallikäärus ja Potsepal jagus naisi kolmele õppusele- jaosanitaride kursusele, sidemehe erialakursusele ning laskelaagrisse.

Laskelaagris aeti adrenaliin lakke

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse