Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!'' ''Lähen orgõppelt kindlasti väga Punase tulekuke aasta algus on väidetavalt hea aeg valikute tegemiseks, informatsiooni hankimiseks ja endas nii mõneski mõttes selgusele jõudmiseks. Saaremaa naiskodukaitsjad on igatahes hoolega alustanud. Meie aasta algus on üsna tüüpiline – viime läbi baasväljaõppe mooduleid ning korraldame üldkoosolekuid, sekka vahvad täiendõpped. " Kuna kukeaasta teine pool soosib ettevõtlikkust ja tegutsemist, lubame, et jätkame kogu juubeliaastal samas vaimus! Rahulolevad - orgõppe moodul on edukalt lõpetatud! Pilt: Eve Tuisk Baasväljaõpe Uued liikmed ← Eelmine Orissaare naiste küünlapäevamatk koduvalla vaatamisväärsuste juurde Järgmine → Vabariigi aastapäevale pühendatud õppe-koormusmatk Sõrve ''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''

''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''

Eve Tuisk, Saaremaa rk 17. veebr. 2017

Punase tulekuke aasta algus on väidetavalt hea aeg valikute tegemiseks, informatsiooni hankimiseks ja endas nii mõneski mõttes selgusele jõudmiseks. Saaremaa naiskodukaitsjad on igatahes hoolega alustanud. Meie aasta algus on üsna tüüpiline – viime läbi baasväljaõppe mooduleid ning korraldame üldkoosolekuid, sekka vahvad täiendõpped.

Üldkoosolekutel on valitud uued esinaised kolmele jaoskonnale. Akadeemilises jaoskonnas Janne Mets, eelmine esinaine Ellen Kask jätkab aseesinaisena. Valjala jaoskonda juhib Reena Ley, aseesinaisena jätkab Anneli Juudas ning eelmine esinaine Helina Turja jätkab juhatuse liikmena. Kuressaare jaoskonna uueks esinaiseks on Piret Pruul ning ka siin jäi eelmine esinaine Agnes Heinla toeks jaoskonna aseesinaisena. Seega uued juhid saavad toetatud eelmiste juhtide poolt!

 

Lisaks on üldkoosolekuid vürtsitatud sõna otseses mõttes täiendõppega. Kuressaare I jaoskond tutvus Tai toitudega ja jäi väga rahule.

''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''
Pilt: Tamara Müür

Heli "Nii mõnus oli põgeneda pooleks päevaks Eesti talvest soojale Taimaale ja saada tuttavaks uute maitsetega Taimi valvsa silma ja oskusliku käe all. Kõigil silmad särasid ning aeg kui lendas. Kuressaare I jsk on kui teine pere, kellega alati mõnus koos õppida, matkata ja niisama maailmas toimuvat arutada. Ei jõua järgmise aasta täiendõpet oodata."

Raili: "Kuna olen igasuguste erinevate ja vürtsiste toitude fänn, siis oli tänane toidutegemine minule väga huvitav ja meeldiv. Esile tõstaksin selle tähelepaneku, et soola me ei kasutanud ja toit sai oma maitse erinevatest kastmetest (kuna ma ise liigselt soolatud toite ei armasta). Huvitav oli ka saada teadmisi Tai söömiskultuurist, et nuga ei kasutata söömisel ning tuleb lusika ja kahvliga hakkama saada."

Keidi: "Tai toit, mis on nii vürtsikas, tuli meil ülivahvalt välja ja "lohet" ei ilmunud välja. Huvitavad olid kalakaste, mis asendab soola väga hästi toidutegemisel, ja kookospiimas liha keetmine. Huvitav kogemus. Ma imetlen Taimit, kes suudab kogu söögitegemise teha põnevaks ja kuidas naistel silmad lähevad särama, kui midagi uut ja huvitavat teevad. Seda oli ka üritusel näha. Iga asi võttis ette valmistades aega, kuid kui hiljem lauda istusime, siis nautisime täiel rinnal seda kõike, mis oli kõik uus ja huvitav ja ÜLIMAITSEV. Aitäh Taimile ja sulle, Tamara, et selle kõik organiseerisid, ja kõigile kaasvõitlejatele."

Organisatsiooniõpetuse moodulil viisid värsked liikmed koostöös staa¾ikamate naiskodukaitsjatega end kurssi organisatsiooni üldtõdedega, millest said inspiratsiooni nii instruktorid kui ka õppurid.

''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''
Naiskodukaitse erialadega tutvumine. Pilt: Eve Tuisk
''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''
Mida põnevat saab teha kultuurigrupis? Pilt: Eve Tuisk

Kerli: "Hea tunne, et siia [Naiskodukaitsesse] astusin. Tugev koostöö ja organisatsioon. Ootan huviga järgmisi õppepäevi. Üritan leida oma kohta siin organisatsioonis – s.t sobivat erialagruppi."

Aire: "Minu tunded ja emotsioonid on peale seda õpet saanud kinnitust sellest, et olen teinud õige otsuse tulla Naiskodukaitsesse. Meeldiv on kuhugi kuuluda..."

Kaidi: "Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat. Kindlasti üritan BVÕ kõik neli moodulit ühe aastaga läbida, et seejärel oleks lihtsam otsustada, millist suunda edasi valida. Pärast esimese mooduli läbimist olen jätkuvalt arvamusel, et olen õigesse kohta tulnud ja soovin aktiivselt osa võtta oma jaoskonna tööst ja üldse selles organisatsioonis kaasa rääkida ja osaleda."

 

Kuna kukeaasta teine pool soosib ettevõtlikkust ja tegutsemist, lubame, et jätkame kogu juubeliaastal samas vaimus!

''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''
Rahulolevad - orgõppe moodul on edukalt lõpetatud! Pilt: Eve Tuisk

FastLion CMS

''Lähen orgõppelt kindlasti väga

''Lähen orgõppelt kindlasti väga

Üldkoosolekutel on valitud uued esinaised kolmele jaoskonnale Akadeemilises jaoskonnas Janne Mets, eelmine esinaine Ellen Kask jätkab aseesinaisena Punase tulekuke aasta algus on väidetavalt hea aeg valikute tegemiseks, informatsiooni hankimiseks ja endas nii mõneski mõttes selgusele jõudmiseks. Saaremaa naiskodukaitsjad on igatahes hoolega alustanud. Meie aasta algus on üsna tüüpiline – viime läbi baasväljaõppe mooduleid ning korraldame üldkoosolekuid, sekka vahvad täiendõpped.

''Lähen orgõppelt kindlasti väga positiivsete mõtetega, täis indu ja energiat!''

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse