Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi Juba teist aastat keetsid Lääne ringkonna naiskodukaitsjad õunamoosi, mis saadetakse koos soojade sokkide ja kinnastega missioonil viibivatele Eesti sõduritele jõulukingiks. ← Eelmine Risti jaoskonna daamide vibupäev Järgmine → Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi

Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi

Kati Ojaver-Heidemann

Juba teist aastat keetsid Lääne ringkonna naiskodukaitsjad õunamoosi, mis saadetakse koos soojade sokkide ja kinnastega missioonil viibivatele Eesti sõduritele jõulukingiks.

Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi
Foto: Kati Ojaver-Heidemann

Moosi keedeti välikatlas nagu sõdurimoosile kohane ja maitseks lisati jõhvikaid.

Kui sokke-kindaid kootakse üle Eesti juba neljandat aastat, siis moosi saatmise idee sai alguse eelmisel aastal just Risti jaoskonna „Põlle ja kulbiga päeval".

Sel aastal osalesid moosi keetmisel naiskodukaitsjate kõrval ka kodutütred, kes lisaks õunte koorimisele- tükeldamisele joonistasid üle 200 heade soovide kaardikese ning punusid sama palju sinimust- valgeid nööre, millega purgid said kaunistatud. Nüüd jääb veel kogu see kraam Tallinna saata, kus siis Naiskodukaitse esinaine ja Kodutütarde peavanem need 11. detsembril Kaitseväe tugikeskusele pidulikult üle annavad.

FastLion CMS

Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi

Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi

Foto: Kati Ojaver-Heidemann Moosi keedeti välikatlas nagu sõdurimoosile kohane ja maitseks lisati jõhvikaid Kui sokke-kindaid kootakse üle Eesti juba neljandat aastat, siis moosi saatmise idee sai alguse eelmisel aastal just Risti jaoskonna „Põlle ja kulbiga päeval" Juba teist aastat keetsid Lääne ringkonna naiskodukaitsjad õunamoosi, mis saadetakse koos soojade sokkide ja kinnastega missioonil viibivatele Eesti sõduritele jõulukingiks.

Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse