Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuuskede põletamine Vändras. Kuuskede põletamine Vändras 8 jaanuaril 2022 kogunes Vändra rahvas kultuurimaja lõkkeplatsile, et panna punkt pühadepidustustele. Avalikud suhted Koostöö Kultuur Tähtpäevad Avalikud suhted Tähtpäevad ← Eelmine Lõke ja küünlad Veteranide pargis Järgmine → Vabariigi aastapäeva tähistamine Pärnumaal Kuuskede põletamine Vändras.

Kuuskede põletamine Vändras.

11. jaan. 2022

8 jaanuaril 2022 kogunes Vändra rahvas kultuurimaja lõkkeplatsile, et panna punkt pühadepidustustele.

Kuuskede põletamine Vändras.
Kõik kuvad: Karin Madisson

Värske vallavanem Rein Kontus pidas lühikese avakõne ja süütas rahva poolt toodud kuused. Kohal oli ka Hobikoor, kes laulis meeleolukaid laule. Vändra jaoskonna naised pakkusid õues rahvale kuuma teed ja küpsist, ning Kaitseliidu Korbe maleva mehed vaatasid, et lõke vahepeal ära ei kustuks ega laiali ei valguks.

Seda üritust on eest vedanud Naiskodukaitse Vändra jaoskond juba teist aastat järjest, oma toetava õla on pannud alla ka Vändra kultuurimaja. Kuna eelneval aastal laulis Hobikoor omal algatusel ilusaid laule lõkke ääres, siis seekord sai teadlikult neid juba kutsutud.

Kuuskede põletamine Vändras.
Hobikoor meeleolu loomas.

FastLion CMS

Kuuskede põletamine Vändras

Kuuskede põletamine Vändras

Kõik kuvad: Karin Madisson Värske vallavanem Rein Kontus pidas lühikese avakõne ja süütas rahva poolt toodud kuused Kohal oli ka Hobikoor, kes laulis meeleolukaid laule 8 jaanuaril 2022 kogunes Vändra rahvas kultuurimaja lõkkeplatsile, et panna punkt pühadepidustustele.

Kuuskede põletamine Vändras.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse