Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuressaare jaoskonnal täitus 21 aastat tegevust Kuressaare jaoskonnal täitus 21 8. novembril täitus Kuressaare jaoskonnal 21 aastat tegevust. Selle auks küpsetasid agaramad jaoskonna liikmed Taimi Kiissa juhendamisel torte. Valmisid soolane võileivatort ja magus sidrunikreemitort. Pilt: Ellen Kask Ajalugu Tähtpäevad ← Eelmine Orissaare naiskodukaitsjad ja kodutütred käisid ühisel õppereisil Eesti Tervishoiu muuseumis Järgmine → Akadeemilise jaoskonna naistele meeldib näputöö Kuressaare jaoskonnal täitus 21 aastat tegevust

Kuressaare jaoskonnal täitus 21 aastat tegevust

Piret Pruul, Saaremaa rk 16. nov. 2017

8. novembril täitus Kuressaare jaoskonnal 21 aastat tegevust. Selle auks küpsetasid agaramad jaoskonna liikmed Taimi Kiissa juhendamisel torte. Valmisid soolane võileivatort ja magus sidrunikreemitort.

Aastapäevaüritus korraldati 10. novembril. Sünnipäevapeole olid kutsutud külalised ka teistest jaoskondadest. Kuressaare jaoskond jagas liikmetele tänukirju aktiivsuse eest. Tänukirja said ka eelnevad jaoskonna esinaised, kes on silma paistnud entusiasmi ja suure tööga jaoskonna heaks.

 

Kuressaare jaoskonda võib pidada teiste, nooremate jaoskondade emaks, millest kasvasid Kuressaares välja erinevate asjade kokkulangemisel uued jaoskonnad (Kuressaare 1 ja Akadeemiline). Aastapäeval arutati palju teemadel, kuidas jaoskond algusaastatel toimis ja tegutses.

Jaoskonnale sooviti samuti edu ja jaksu ning kingiti nn sünnitunnistus-protokoll, mis oli koostatud 8. novembril 1996.aastal, kui toona alustava jaoskonna esinaiseks oli Ellen Kask.

 

Kuressaare jaoskonnal täitus 21 aastat tegevust
Pilt: Ellen Kask

FastLion CMS

Kuressaare jaoskonnal täitus 21

Kuressaare jaoskonnal täitus 21

Aastapäevaüritus korraldati 10 novembril 8. novembril täitus Kuressaare jaoskonnal 21 aastat tegevust. Selle auks küpsetasid agaramad jaoskonna liikmed Taimi Kiissa juhendamisel torte. Valmisid soolane võileivatort ja magus sidrunikreemitort.

Kuressaare jaoskonnal täitus 21 aastat tegevust

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse