Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kui Harju naised Raplas käisid Kui Harju naised Raplas 5. oktoobril sai ilusa kokkuvõtte Keila ja Rapla jaoskondade ühisprojekt- mänguasjade kogumine Alu lasteaed-algkoolile. Veel eelmisel õhtul lisandus kastihunnikule kotitäis meisterdamisvahendeid. Pisikesse autosse kolme naise ja kastide mahutamine nõudis nii mõnegi BVÕl õpitud tarkuse meeldetuletamist, kuid pakitud sai ja sõit Rapla poole võis alata. Keila jaoskonnale antakse üle tänukiri ← Eelmine Mida meie suudame Järgmine → Keila jaoskonnas naised käisid külas Karjaküla Sotsiaalkeskusel Kui Harju naised Raplas käisid

Kui Harju naised Raplas käisid

Pille-Riin Moilanen 8. okt. 2013

5.oktoobril sai ilusa kokkuvõtte Keila ja Rapla jaoskondade ühisprojekt-
mänguasjade kogumine Alu lasteaed-algkoolile. Veel eelmisel õhtul lisandus kastihunnikule kotitäis meisterdamisvahendeid. Pisikesse autosse kolme naise ja kastide mahutamine nõudis nii mõnegi BVÕl õpitud tarkuse meeldetuletamist, kuid pakitud sai ja sõit Rapla poole võis alata.

Kui Harju naised Raplas käisid
Ülle Riisalu
Kui Harju naised Raplas käisid
Diana Sopova

Päev algas Rapla naiste juba traditsiooniks kujunenud rabamatkaga. Siinkohal kiidusõnad organisaatoritele, seltskonnale ja  tordimeistrile.

 

Pärast meeldivat jalutuskäiku looduses ja ajaloo õppetundi  Jalase külas, oligi käes kord sõita Alusse lasteaia- ja koolimajja koos Rapla jaoskonna  esinaise Nele Pernitsaga.

 

Väga koduses ja hubases majas võttis meid vastu juhataja Ülle Riisalu, kes ise on naiskodukaitse ridades juba aastast 2008.

 

Toodud kastid, kotid ja kompsud sai garderoobi  kooli sildi alla poetatud.

 

Kuigi päkapikkude aeg pole veel käes, siis natuke jõulutunnet jõudis andjate südameisse siiski.

 

Ülle näitas meile maja ja andis seletusi. Huvi ja elevust tekitasid Ülle tehtud seinakaunistused rahvuslikel motiividel, tema õmmeldud ja tikitud rahvariided ning uuenduslikud võtted lasteaia rühmades. Uudistasime kaisukarude projekti kiusamise vähendamiseks, laste töid ja  vastremonditud rühmatuba. Tekkis tunne, et  nüüd tahaks küll ise laps olla ja sellises vahvas lasteaias käia.

 

Loodan, et meie kogutud mänguasjadest, raamatutest ja meisterdamisvahenditest on lastele  rõõmu.

 

Aitäh  Rapla naistele kaasa löömast!

 

Aitäh kõigile meie jaoskonna agaratele naistele, kes kampaaniast osa võtsid: Diana, Kaja, Katrin, Heidi, Margit ja Marina.

Kui Harju naised Raplas käisid
Keila jaoskonnale antakse üle tänukiri
← Eelmine
Mida meie suudame

FastLion CMS

Kui Harju naised Raplas

Kui Harju naised Raplas

Ülle Riisalu Diana Sopova Päev algas Rapla naiste juba traditsiooniks kujunenud rabamatkaga Siinkohal kiidusõnad organisaatoritele, seltskonnale ja tordimeistrile 5.oktoobril sai ilusa kokkuvõtte Keila ja Rapla jaoskondade ühisprojekt-mänguasjade kogumine Alu lasteaed-algkoolile. Veel eelmisel õhtul lisandus kastihunnikule kotitäis meisterdamisvahendeid. Pisikesse autosse kolme naise ja kastide mahutamine nõudis nii mõnegi BVÕl õpitud tarkuse meeldetuletamist, kuid pakitud sai ja sõit Rapla poole võis alata.

Kui Harju naised Raplas käisid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse