Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat Nädalavahetusel lõppes Kaitseliidu kooli lõpuharjutus Kotkalend, mis on ühtlasi viimane pingutus tasemekursuste õppuritele. Lõpuharjutusel osalesid ka mitmed naiskodukaitsjad. ← Eelmine Naiskodukaitsjad võtsid Narvas mõõtu laskeoskustes Järgmine → Ussisõnadel osales 632 naiskodukaitsjat Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

16. okt. 2023

Nädalavahetusel lõppes Kaitseliidu kooli lõpuharjutus Kotkalend, mis on ühtlasi viimane pingutus tasemekursuste õppuritele. Lõpuharjutusel osalesid ka mitmed naiskodukaitsjad.

Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

Sel aastal lõpetas Reservohvitseri kursuse Gea Liblik Harju ringkonnast ning Nooremallohvitseri kursuse lõpetasid Elbe Lumiste ja Kristi Mets Harju ringkonnast, Maret Kaljulaid Pärnumaa ringkonnast, Piret Lääne ja Kadri Järv Jõgeva ringkonnast ning Ruth Maadla Võrumaa ringkonnast.

 

Värsketele nooremallohvitseridele andis auastmetunnuse üle Kaitseliidu ülem kindralmajor Riho Ühtegi, tunnistused ulatas lõpetanutele ülemveebel Andri Harkmann ja NAK-i kursuse märgid kooli pealik major Rene Toomse.

FastLion CMS

Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

Sel aastal lõpetas Reservohvitseri kursuse Gea Liblik Harju ringkonnast ning Nooremallohvitseri kursuse lõpetasid Elbe Lumiste ja Kristi Mets Harju ringkonnast, Maret Kaljulaid Pärnumaa ringkonnast, Piret Lääne ja Kadri Järv Jõgeva ringkonnast ning Ruth Maadla Võrumaa ringkonnast Värsketele nooremallohvitseridele andis auastmetunnuse üle Kaitseliidu ülem kindralmajor Riho Ühtegi, tunnistused ulatas lõpetanutele ülemveebel Andri Harkmann ja NAK-i kursuse märgid kooli pealik major Rene Toomse Nädalavahetusel lõppes Kaitseliidu kooli lõpuharjutus Kotkalend, mis on ühtlasi viimane pingutus tasemekursuste õppuritele. Lõpuharjutusel osalesid ka mitmed naiskodukaitsjad.

Kotkalennu lõpurivistusel seitse naiskodukaitsjat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse