Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koostöös peitub jõud! Koostöös peitub jõud! 23. augustil avati Keilas Kaitseliidu maja huvilistele terveks päevaks. Kodanikualgatuse korras korraldati Keila linnas nn hoovikohvikute päev nimega Keila Hoovilood. Loomulikult oli ka meil oma lugu rääkida ning nii sai teoks Kaitseliidu Seiklushoov, mille korraldamiseks tegid koostööd kõik Kaitseliidu katuse alla kuuluvad organisatsioonid. Siinkohal tänusõnad kõigile korraldajatele ja osalejatele! Algusrivistus ← Eelmine Põhja- Kõrvemaad avastamas Järgmine → Tule rännakule! Koostöös peitub jõud!

Koostöös peitub jõud!

Pille-Riin Moilanen 28. augustil 2014

23. augustil avati Keilas Kaitseliidu maja huvilistele terveks päevaks.

Kodanikualgatuse korras korraldati Keila linnas nn hoovikohvikute päev nimega Keila Hoovilood. Loomulikult oli ka meil oma lugu rääkida ning nii sai teoks Kaitseliidu Seiklushoov, mille korraldamiseks tegid koostööd kõik Kaitseliidu katuse alla kuuluvad organisatsioonid.

Koostöös peitub jõud!
Topograafiapunkt ellujäämislaagris
Koostöös peitub jõud!
Airsoft-tiirus

Kahe kuu koostöö kulmineerus suurejoonelise ja kiire päevaga, mille õnnestumise heaks nägid vaeva 28 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat ja kodutütart Harjumaalt. Saime abi ka Naiskodukaitse Keila jaoskonna liikmekandidaatidelt ja toetajaliikmelt.

 

Alustasime eelmisel õhtul, neli tundi kulus maja sättimiseks ja talveaiale viimase lihvi andmiseks. Laupäeval kogunesime kell 9 ja päev kulges kiiresti kuni õhtul kella kuueni, mil maja külalistele suleti. Peale seda hakkas seiklusraja mahavõtmine ja koristamine.

 

Mida huvitavat meie hoovis teha sai?

 

Uksel ootas „vastuvõtukomitee“ ning külastaja sai  hoovilegendi,  mis koosnes 11 punktist. Igas punktis  oli vaja leida või välja teenida üks sõna. Igas punktis sai midagi teha või õppida.   

 

Lasketiirus olid instruktor Martinil abilisteks Jaana ja Juhani. Valida sai kergema või raskema ülesande vahel ning parimad said airsoft tiiru minna ja sõpru kaasa võtta.

 

Esmaabi punktis sai instruktor Angelina juhendamisel täiendada oma teadmisi ja vastata viktoriiniküsimustele. Peaauhinnaks osalemine esmaabikursustel. Esmaabipunkt pakkus palju uusi teadmisi ning ka tõdemust, et palju on muutunud  aastate jooksul. Keila linnapea Enno Fels tõdes, et natukene üllatust valmistas teadmiste puudulikkus. Siinkohal pakkus Naiskodukaitse kohe kohalikule omavalitsusele oma abi ning loodetavasti saab peagi teoks üks ühine õppepäev.

 

Köögist leidis köögiviktoriini, kus oli vaja ära arvata millega tegu. Päris 100% õiget vastust ei tulnud. Selgus, et mõistatamise raskeks pähkliks olid kuivatatud peet ja kaalikas. Katla juures askeldas meisterkokk Iivi abilistega ning kõigil oli palju tööd, sest toitlustati nii korraldajaid kui linnarahvast. Maitsva supi ja koduste küpsetiste ning võileibade kohta kostus vaid kiidusõnu.

 

Lauamängutoas oli võimalik mängida erinevaid lauamänge, mis sobisid lapsele ja vaarile. Pisemad said joonistada-värvida ning veidi suuremad ristsõna lahendada. Kell 13  hakkas lauamänguturniir, kus mängiti Eestis välajmõeldud ja tehtud mängu nimega Superfut. Rohkem infot Superfuti kohta leiab aadressil http://superfut.com/superfut/.

 

Topograafiapunkt oli püsti pandud ellujäämislaagrisse ja seal sai vastussõna kätte vaid peale orienteerumisraja läbimist. Intruktorid Rene ja Mihkel olid muidugi nõustamas ja aitamas.

 

Seljakoti pakkimise punktis oli võidukas Saue kompanii relvur Jaanus, kuid kindlasti õppisid kõik uusi nippe. Kõigele eelnenule lisaks oli päris pisikestele avatud mängutuba, mida ka agaralt kasutati. Kõige noorem osavõtja oli just pidanud oma esimese elukuu sünnipäeva.

 

Kokku käis Kaitseliidu Seiklushoovis ca 350 inimest. Keila jaoskonnale oli see esimene nii suur üritus ellu viia ja vaatamata osade plaanide mittetäitumisele loeme päeva õnnestunuks. Koostöö Kaitseliidu Harju maleva ja Saue kompaniiga sujus ning hetkel oleme juba järgmist koostööprojekti ellu viimas. Siinkohal tänusõnad kõigile korraldajatele ja osalejatele!

 

 

Koostöös peitub jõud!
Algusrivistus
Järgmine →
Tule rännakule!

FastLion CMS

Koostöös peitub jõud!

Koostöös peitub jõud!

Topograafiapunkt ellujäämislaagris Airsoft-tiirus Kahe kuu koostöö kulmineerus suurejoonelise ja kiire päevaga, mille õnnestumise heaks nägid vaeva 28 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat ja kodutütart Harjumaalt Saime abi ka Naiskodukaitse Keila jaoskonna liikmekandidaatidelt ja toetajaliikmelt 23. augustil avati Keilas Kaitseliidu maja huvilistele terveks päevaks.Kodanikualgatuse korras korraldati Keila linnas nn hoovikohvikute päev nimega Keila Hoovilood. Loomulikult oli ka meil oma lugu rääkida ning nii sai teoks Kaitseliidu Seiklushoov, mille korraldamiseks tegid koostööd kõik Kaitseliidu katuse alla kuuluvad organisatsioonid.

Koostöös peitub jõud!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse