Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koostööprojektid Koostööprojektid Ohutusalane perepäev Rakvere Põhjakeskuses (2010) Koostööprojektid

Koostööprojektid

Koostööprojektid
Rattad korda! (2017)
Koostööprojektid
Viru naised Uppinniemis (2010)

 

2017 aasta oktoobris toimus Viru-Nigula Spordihoones Naiskodukaitse ja Maanteeameti ühine projekt "Rattad korda!" Kontrolli teostasid Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Diana Okas ning Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonna liikmed. Kohale tulid Viru-Nigula valla lapsed, noored ja täiskasvanud, et kontrollida oma jalgratta nõuetele vastavust. Etteruttavalt võib öelda, et päris 100% vajalikku varustust ei olnud ühelgi rattal - ikka oli puudu mõni helkur, tuli või rattakell.

Tänu heale partnerile Maanteeametile said aga kõik kohale jõudnud 19 jalgratast vajaliku varustusega täiendatud ning kodu poole saadetud. Soovijad said koju minnes selga tõmmata ka helkurvesti, et edaspidi veel nähtavam olla.  

2005. aastast on Viru ringkond osalenud maleva isadepäeva ürituste läbiviimisel, tutvustades kodanikele oma tegevust, aidates tagada julgestust vibu ja õhupüssi laskmisel. Kui eelmistel aastatel oli suurem rõhk Kaitseliidu spetsiifikal, siis järjest enam on isadepäevale kaasatud muid organisatsioone ja jõustruktuure, tähtsamaks on muutunud ka Naiskodukaitse roll, mis peamiselt hõlmab propagandat ja lastele tegevuste korraldamist.

 

Viru ringkond on võtnud oma südameasjaks ka asenduskodu lapsed. Nii korraldati 2009. aasta sügisel Vinni perekodu lastele matk Võsult Käsmu ja tagasi. Saadi omavahel tuttavaks, meisterdati võileivatorne, räägiti metsatarkustest ja arutati, mida teha olukorras, kui oled eksinud. Sellest matkast sai üks perekodu poiss tõsise Kaitseliidu pisiku ning on väga asjalik noorkotkas. Viru ringkond oli selle üritusega pannud alguse jätkuvale koostööle ja aidanud Kaitseliidu tegevusel sammukese võrra laieneda.

 

Projektis „Kaitse end ja aita teist“ hakkas Viru malev koostööpartneriks aastal 2009. Nimetatud traumanõukogede projektis oli naiskodukaitsjate korraldada toitlustamine ja mängud lastele, läbi aidati viia ka orienteerumist.

 

2010. aastal sai Tartu ringkonna kaasamisel alguse ka Viru ringkonna koostöö Vantaa reservväelastega. Külaskäigul Soome tutvuti Upinniemi mereväebaasi ja sõdurikoduga, külastati okupatsioonimuuseumi, peeti maha laskevõistlus ja arendati kahe organisatsiooni sõprussuhteid. 2011. aastal võõrustati põhjanaabreid ka Viru malevas.

Koostööprojektid
Ohutusalane perepäev Rakvere Põhjakeskuses (2010)

FastLion CMS

Koostööprojektid

Koostööprojektid

Rattad korda! (2017) Viru naised Uppinniemis (2010) 2017 aasta oktoobris toimus Viru-Nigula Spordihoones Naiskodukaitse ja Maanteeameti ühine projekt "Rattad korda!" Kontrolli teostasid Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Diana Okas ning Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonna liikmed Kohale tulid Viru-Nigula valla lapsed, noored ja täiskasvanud, et kontrollida oma jalgratta nõuetele vastavust

Koostööprojektid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse