Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge Võidupühal, 23. juunil 2017 andis maavanem Alo Aasma üle Järvamaa teenetemedalid Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaisele, Koeru Keskkooli huvijuhile Kirsika Ilmjärvele. Teate koostas ja pildistas: Ants Leppoja Järva maavalitsuse kantselei nõunik Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Inimesel on alati 15% varuks Järgmine → Sinilillematk 2019 Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse

29. juunil 2017

Võidupühal, 23. juunil 2017 andis maavanem Alo Aasma üle Järvamaa teenetemedalid Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaisele, Koeru Keskkooli huvijuhile Kirsika Ilmjärvele.

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse
Kirsika Ilmjärv (foto: Ants Leppoja)

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse südamega tehtud noorsootöö ja silmapaistva panuse eest Naiskodukaitse Järva ringkonna arengusse. Maavanema sõnul on Kirsika Ilmjärv huvijuhina andnud Koeru Keskkoolile paljuski tema näo ning aidanud leida ja luua selle koolipere suurepärast õhkkonda. „Kirgliku naiskodukaitsjana ei ole ta piirdunud mitte ainult ringkonna juhtimisega, vaid on oma eeskuju ja ideedega alati väljas ning näiteks Järvamaa Aasta ema ja isa valimise traditsioon on just sealt alguse saanud," lisasmaavanem.

Järvamaa teenetemedal antakse isikule Järva maakonna arengule oluliselt kaasa aidanud pikaajalise töö ja tegevuse tunnustamiseks. Alates 2001. aastast on Järvamaa teenetemedali pälvinud 125 inimest. 

Teate koostas ja pildistas:

Ants Leppoja

Järva maavalitsuse kantselei nõunik

Järgmine →
Sinilillematk 2019

FastLion CMS

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge

Kirsika Ilmjärv (foto: Ants Leppoja) Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse südamega tehtud noorsootöö ja silmapaistva panuse eest Naiskodukaitse Järva ringkonna arengusse Maavanema sõnul on Kirsika Ilmjärv huvijuhina andnud Koeru Keskkoolile paljuski tema näo ning aidanud leida ja luua selle koolipere suurepärast õhkkonda Võidupühal, 23. juunil 2017 andis maavanem Alo Aasma üle Järvamaa teenetemedalid Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaisele, Koeru Keskkooli huvijuhile Kirsika Ilmjärvele.

Kirsika Ilmjärv pälvis kõrge tunnustuse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse