Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev Taasiseseisvumispäeva eel, 19. augustil, kogunesid Naiskodukaitse Kiili jaoskonna liikmed, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kiili vallavanem Aimur Liiva ja külalised Kiili parki Naiskodukaitse tamme tähistustahvli avamisele. Üritusel osales ka kodutütar Isabel Kundla, kes esindas üle neljakümneliikmelist Kiili kodutütarde rühma. 2023 õhtul Sakus Järgmine → Harju võistlusmatk “Tule sügist otsima!" 2023 Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev

Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev

Eveli Kaunispaik 21. augustil 2023

Taasiseseisvumispäeva eel, 19. augustil, kogunesid Naiskodukaitse Kiili jaoskonna liikmed, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kiili vallavanem Aimur Liiva ja külalised Kiili parki Naiskodukaitse tamme tähistustahvli avamisele. Üritusel osales ka kodutütar Isabel Kundla, kes esindas üle neljakümneliikmelist Kiili kodutütarde rühma.

 

Tamm istutati Eesti taasiseseisvumise 31. aastapäeval, eelmise aasta 20. augustil, tähistamaks Kiili jaoskonna asutamist. Pidulik tähistustahvli avamine algas muusikalise palaga „Eestlane olen ja eestlaseks jään“, mille järel esinesid kõnega Kiili vallavanem, Naiskodukaitse esinaine ja Naiskodukaitse Kiili jaoskonna esinaine.

Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev
Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev
Foto erakogu
Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev
Foto erakogu

 

 

Vallavanem avaldas toetust kohaliku jaoskonna tegevusele. Ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming leidis, et vastastikune koostöö kohalikul tasandil on oluline.

Kiili jaoskonna esinaine Eveli Kaunispaik avaldas rõõmu selle üle, et nii nagu Naiskodukaitse tamm, on ka Kiili jaoskond aasta jooksul kasvanud ja tugevamaks muutunud. Esimese aastaga on Kiili valla naiskodukaitsjad aktiivselt osalenud baasväljaõppel ja panustavad nüüd juba erinevatel erialadel Naiskodukaitse tegevusse. Kiili jaoskonna liikmed on tegevad nii evakuatsioonirühmas, side- ja staabigrupis, meditsiini- ning avalike suhete grupis.

Jaoskonna esinaine märkis: „Nii nagu üks puu koosneb okstest, tüvest ja juurtest, moodustades terviku, nii on ka meie jaoskonna iga liige oluliseks osaks tervikust, juhatus keskseks tüveks ning kõik toetajad moodustavad selle soodsa pinnase, mis aitab kaasa Kiili jaoskonna juurdumisele nii organisatsiooni kui koduvalda.“

Tänusõnade saatel Kiili naiskodukaitsjaile, Naiskodukaitse esinaisele ja instruktoritele ning Kiili vallale sai Naiskodukaitse tamme märgistustahvel pidulikult avatud.

FastLion CMS

Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev

Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev

Tamm istutati Eesti taasiseseisvumise 31 aastapäeval, eelmise aasta 20 Taasiseseisvumispäeva eel, 19. augustil, kogunesid Naiskodukaitse Kiili jaoskonna liikmed, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kiili vallavanem Aimur Liiva ja külalised Kiili parki Naiskodukaitse tamme tähistustahvli avamisele. Üritusel osales ka kodutütar Isabel Kundla, kes esindas üle neljakümneliikmelist Kiili kodutütarde rühma.

Kiili jaoskonna pidulik sünnipäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse