Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kas Kiilis ei ole jaoskonda? Tuleksin koos nelja naisega. Kas Kiilis ei ole See ei ole ainus kord, kus Harju ringkonna naiste hulgas hakkasid omavahel kokku sobituma sõnapaar – Kiili ja Naiskodukaitse. Foto Kadri Põlm Uued liikmed ← Eelmine „Roheline“ sidemees – käed rohkem laiali, kui enda meest kallistades Järgmine → Evakuatsioonirühma õppepäev läbi värske pilgu Kas Kiilis ei ole jaoskonda? Tuleksin koos nelja naisega.

Kas Kiilis ei ole jaoskonda? Tuleksin koos nelja naisega.

Lana Toomvap 9. mail 2022

See ei ole ainus kord, kus Harju ringkonna naiste hulgas hakkasid omavahel kokku sobituma sõnapaar – Kiili ja Naiskodukaitse.

Veebruaris ja aprillis toimunud baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse moodulil oli mitme õppuri karjääriplaanis unistus Kiili jaoskonnast.

On asju, mida ei saa lasta mitmeid kordi öelda ja nii muutuski reede, 06.05.2022 Harju ringkonna ajaloos oluliseks kuupäevaks - toimus Kiili jaoskonna asutamiskoosolek.

Järjekorras juba neljateistkümnenda jaoskonna asutamiskoosolekul osales 20 teotahtelist naist.

Kas Kiilis ei ole jaoskonda? Tuleksin koos nelja naisega.
Foto Kadri Põlm

FastLion CMS

Kas Kiilis ei ole

Kas Kiilis ei ole

Veebruaris ja aprillis toimunud baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse moodulil oli mitme õppuri karjääriplaanis unistus Kiili jaoskonnast On asju, mida ei saa lasta mitmeid kordi öelda ja nii muutuski reede, 06 See ei ole ainus kord, kus Harju ringkonna naiste hulgas hakkasid omavahel kokku sobituma sõnapaar – Kiili ja Naiskodukaitse.

Kas Kiilis ei ole jaoskonda? Tuleksin koos nelja naisega.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse