Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kanname sinilille, anname au! Kanname sinilille, anname au! Käes on aprill – veteranikuu. Kutsume Teid taas kandma Sinilillemärki ning au andma meie kaitseväe ning Kaitseliidu veteranidele. 2020) Kanname sinilille, anname au!

Kanname sinilille, anname au!

1. aprillil 2020

Käes on aprill – veteranikuu. Kutsume Teid taas kandma Sinilillemärki ning au andma meie kaitseväe ning Kaitseliidu veteranidele.

Kanname sinilille, anname au!

Sinilillekampaania väärtustab tervisesporti ning sellel aastal kutsume inimesi kampaanias osalema sotsiaalmeedia vahendusel. Täpsem info tuleb peatselt meie Facebooki ja kodulehele, hoia silm peal ja osale!

 

Kampaania kestab 1. aprillist kuni 30. aprillini. Sel perioodil saab Sinilillesümboolikat soetades annetust teha mitmetes müügipunktides, sealhulgas kontaktivabalt Sinilill endale Selveri või Coopi toidupoe kulleriga koju tellides. Koostöös Itella Smartpostiga saab kampaaniatooteid soetada tellides toote otse postiautomaati www.annameau.ee kodulehelt. Kõikjal Eestis aitavad Sinilillemärkide ja käepaelte müügiga annetusi koguda vastavalt eriolukorra tingimustele Naiskodukaitse vabatahtlikud.

 

Tänavu kevadel kogutakse annetusi toetamaks veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Kuressaare Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Narva linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidu viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel.

 

Sinilillekampaaniat viib läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega.

 

Kanname Sinilille, anname au!

FastLion CMS

Kanname sinilille, anname au!

Kanname sinilille, anname au!

Sinilillekampaania väärtustab tervisesporti ning sellel aastal kutsume inimesi kampaanias osalema sotsiaalmeedia vahendusel Täpsem info tuleb peatselt meie Facebooki ja kodulehele, hoia silm peal ja osale! Kampaania kestab 1 Käes on aprill – veteranikuu. Kutsume Teid taas kandma Sinilillemärki ning au andma meie kaitseväe ning Kaitseliidu veteranidele.

Kanname sinilille, anname au!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse