Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele Hetkel toimub registreerumine kahele Naiskodukaitse poolt korraldatavale Kaitseliidu Kooli egiidialusele kursusele. aastal Võrus ← Eelmine Iga alluv on oma juhile ekspert Järgmine → Vantaa reservväelased võõrustavad Eesti taasiseseisvumispäeval naiskodukaitsjaid Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus

Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus

Nele Sarrapik 16. augustil 2010

Hetkel toimub registreerumine kahele Naiskodukaitse poolt korraldatavale Kaitseliidu Kooli egiidialusele kursusele.

Osalemiseks Rühmaparameediku erialakursusel Kaitseliidus (RPEKkl) tuleb nõuetele vastamise korral oma soovist teada anda oma kodumaleva personalispetsialistile hiljemalt 19. augustil. RPEKkl on mõeldud Naiskodukaitse ja Kaitseliidu liikmetele, kes on määratud või planeeritud määrata rühmaparameediku ametikohale või tegutsevad esmaabi/meditsiini instruktorina. Kursus koosneb kaugõppest ja kümnest sügisest kevadeni vältavast õppenädalavahetusest. Kursuse osa on ka õppepraktika kiirabijaamades. Kursuse lähemat infot saab vaadata siit.
RPEKkl näol on tegemist esmakordselt läbiviidava pilootkursusega ja kursuse ülem on Naiskodukaitse esinaise asetäitja Kersti Podmošenski.
Staabiassistendi baaskursus toimub 8.-10. oktoobril ja 30.-31. oktoobril. Kursus on mõeldud Naiskodukaitse põhja- ja läänepoolsete ringkondade staabiassistendi ametikohal olevate või sellele ametikohale planeeritud liikmetele. Kursusele eelneb kaugõppevormis kodutöö ja kursuse teine nädalavahetus sisaldab öö läbi kestvat 16 tunnist lõpuharjutust. Kursuse lõpetanu saab oskuse täita nii rahu- kui sõjaaja staabis assistendi ülesandeid. Kursusele kandideerimiseks tuleb oma soovist teada anda kodumalevasse hiljemalt 2. septembril. Lähemat infot kursuse kohta saab vaadata siit.
Oktoobris toimuva kursuse ülem on Naiskodukaitse Tallinna ringkonna instruktor Eveli Sammelselg.
Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus
Staabiassitendi baaskursuse õppurid tööhoos 2009.aastal Võrus

FastLion CMS

Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele

Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele

Osalemiseks Rühmaparameediku erialakursusel Kaitseliidus (RPEKkl) tuleb nõuetele vastamise korral oma soovist teada anda oma kodumaleva personalispetsialistile hiljemalt 19 augustil Hetkel toimub registreerumine kahele Naiskodukaitse poolt korraldatavale Kaitseliidu Kooli egiidialusele kursusele.

Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse