Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ka Põlva ringkond sai uue esinaise Ka Põlva ringkond sai Pikajärve mõisas toimus 12. märtsil Põlva ringkonna ringkonnakogu. Kohal oli 18 delegaati ja ringkonna instruktor Sille Kingla. Ringkonna esinaine Kristi Randla andis kohalolijatele ülevaate eelmise aasta tegevusest ning tutvustas 2011. aasta direktiivi. ← Eelmine Sakala ringkond sai uue esinaise Järgmine → Eksponentsiaalne treeningmanöövritel, lineaarne relvastatud konfliktis Ka Põlva ringkond sai uue esinaise

Ka Põlva ringkond sai uue esinaise

Sille Kingla 16. märtsil 2011

Pikajärve mõisas toimus 12. märtsil Põlva ringkonna ringkonnakogu. Kohal oli 18 delegaati ja ringkonna instruktor Sille Kingla. Ringkonna esinaine Kristi Randla andis kohalolijatele ülevaate eelmise aasta tegevusest ning tutvustas 2011. aasta direktiivi.

Delegaatidele tutvustati Naiskodukaitse üldisi arengu- ja tegevussuundi  mille järgi edasi tegutseda. Kinnitati 2010. aasta aruanne, revisjonikomisjoni ettekanne, esinaine Kristi Randla andis tagasiside vabatahtlike juhtide arenguvestlus-küsimustikust.

 

Ringkonna juhtkonnas toimusid põnevad muudatused kuna valida tuli uus esinaine, aseesinaine ja juhatuse liikmed. Uuteks Põlva ringkonna juhatuse liikmeteks said Aile Vals ja Merike Klemmer, asendusliikmeks Tiina Sisko. Revisjonikomisjoni liikmeteks jäid endiselt edasi Kadi Koosapoeg, Leili Miisna ja asendusliikmeks valiti Malle Mägi.

 

Põlva ringkonna uueks esinaiseks valiti Esti Taal ja aseesinaiseks endine ringkonna esinaine Kristi Randla.

Esti Taal on pärit Ida-Virumaalt, Kohtla vallast. Peale Majandustehnikumi lõpetamist suunati tööle Põlvasse ja siin on Esti töötanud juba 30 aastat. Töökoht on olnud kogu aeg üks -  Maksu- ja Tolliamet. Esti hobideks on tantsimine, pärimuskultuur, folkloor ning käsitöö. Tantsib naisrahvatantsurühmas VÄRTEN ja tantsukooli  Meie Stuudio täiskasvanute
rühmas. Õpib Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskuses rahvatantsuõpetajaks. On osalenud Põlvamaa Arenduskeskuse korraldatavatel MTÜ juhtide ja meeskonnatöö koolitustel. Kuulub MTÜ VÄRTEN ja KÜ Kesk 40 juhatusse.


Naiskodukaitsega liitus Esti aastal 2009. Talle meeldib käia laagrites toitlustamas, huvi pakub formeerimine, selle valis Esti ka oma esmaseks erialagrupiks. Võtab osa ka kultuurigrupi tööst.

FastLion CMS

Ka Põlva ringkond sai

Ka Põlva ringkond sai

Delegaatidele tutvustati Naiskodukaitse üldisi arengu- ja tegevussuundi mille järgi edasi tegutseda Kinnitati 2010 Pikajärve mõisas toimus 12. märtsil Põlva ringkonna ringkonnakogu. Kohal oli 18 delegaati ja ringkonna instruktor Sille Kingla. Ringkonna esinaine Kristi Randla andis kohalolijatele ülevaate eelmise aasta tegevusest ning tutvustas 2011. aasta direktiivi.

Ka Põlva ringkond sai uue esinaise

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse