Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi 24. aprilli õhtul kell 19 anti start Kahutsi maalinnalt jüriöö teatejooksule. Kokku osales seitse kuueliikmelist võistkonda. Juba aastast 2000 osalevad Orissaare jaoskonna naised Pöide vallas toimuval jüriööjooksul, mis on saanud meil toredaks traditsiooniks. Pilt Anneli Pitk ← Eelmine Kuressaare I jaoskond avas talguhooaja Abrukal Järgmine → „Pauku peab tegema ja nalja peab saama, muidu mina ei mängi…” ehk Pihtla jaoskond sai 13-aastaseks Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi

Anneli Pitk, Saaremaa rk 24. aprillil 2017

24. aprilli õhtul kell 19 anti start Kahutsi maalinnalt jüriöö teatejooksule. Kokku osales seitse kuueliikmelist võistkonda. Juba aastast 2000 osalevad Orissaare jaoskonna naised Pöide vallas toimuval jüriööjooksul, mis on saanud meil toredaks traditsiooniks.

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi
Maidi Tilk, Kairi Troska, Orissaare rühma KT Gertu Goidin, Meriliis Kivimägi, Lissel Lee Tamtik, Hedina Madisson. Pilt Anneli Pitk
Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi
Maidi Tilk hoiab käes uhket teatepulka. Pilt Anneli Pitk

 

 

Jooksuga meenutatakse 23. aprillil 1343. aastal toimunud Jüriöö ülestõusu. Juba mitu viimast aastat oleme oma suunaks võtnud tutvustada Naiskodukaitse erialagruppe. Kuna see aasta on meil laste ja noorte kultuuriaasta, siis tutvustasime noortejuhtide gruppi. Nii silkasid rajal noortejuhi ja tema abiga Orissaare rühma kodutütred. Selleks puhuks olid meie tublid käsitöönaised vahva teatepulga meisterdanud. Fotograaf ei jõudnud veel oma fotosilma sättima hakata, kui esimesed kiiremad juba kohale jõudsid. Tublid olid kõik võistkonnad ja teenisid tugeva aplausi. Finišis ootas osalejaid soe jook ja väike amps. Oma osalemisega oleme kohalikele inimestele silma jäänud ja oli toredaid meenutusi eelmistest aastatest, kui esindasime erinevaid erialagruppe.

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi
Kairi Troska jooksuhoos. Pilt Anneli Pitk

FastLion CMS

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi

Maidi Tilk, Kairi Troska, Orissaare rühma KT Gertu Goidin, Meriliis Kivimägi, Lissel Lee Tamtik, Hedina Madisson Pilt Anneli Pitk Maidi Tilk hoiab käes uhket teatepulka 24. aprilli õhtul kell 19 anti start Kahutsi maalinnalt jüriöö teatejooksule. Kokku osales seitse kuueliikmelist võistkonda. Juba aastast 2000 osalevad Orissaare jaoskonna naised Pöide vallas toimuval jüriööjooksul, mis on saanud meil toredaks traditsiooniks.

Jüriööjooksul tutvustati noortejuhtide gruppi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse