Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes Jüriöö jooksud Võnnus ja 23. aprillil toimus NKK Lõuna-Tartumaa jaoskonna "vastutusalal" koguni kaks üritust, kus me viisil või teisel osalesime. Foto: Pille Tammelan ← Eelmine Põhja-Tartumaa kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad korraldasid Pala kooli õpilastele Jüriretke Järgmine → Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu' Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes

Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes

Leane Morits, Lõuna-Tartumaa jaoskond 26. aprillil 2015

23. aprillil toimus NKK Lõuna-Tartumaa jaoskonna "vastutusalal" koguni kaks üritust, kus me viisil või teisel osalesime.

Võnnus toimus juba traditsiooniliseks saanud Jüriöö jooks, mille korraldamisele naiskodukaitsjad teist aastat järjest ka oma õla alla panid - küpsetasid jooksjatele pannkooke ja jagasid teed. Osavõtt oli arvukas ja osalejad rahulolevad. :)

Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes
Foto: Pille Tammelan

Mellistes seevastu oli sarnane jooks sel aastal esimest korda, eestveetuna kohaliku elaniku Raili poolt, kelle innustusel kogunes Käbitare juurde paarkümmend lastejooksul osalejat ja teist samapalju täiskasvanute jooksule.

Asja tegi huvitavamaks see, et tegu oli teatejooksuga 4-liikmelistes võistkondades ehk et iga võistkonna liige pidi kiiresti lippama ainult mõned sajad meetrid, enne kui sai plaksuga teate edasi anda.

Abistasime Railit nagu oskasime, olime rajakohtunikeks ja lähetajateks. Järgmisel aastal alustame toetusega juba varem, et entusiastliku kohaliku hoog ei vaibuks. :)

Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes
Täiskasvanute jooksul osaleja, enne seda lastejooksu läbiviija (pildi keskel, kõrvadega). Foto: Pille Tammelan

FastLion CMS

Jüriöö jooksud Võnnus ja

Jüriöö jooksud Võnnus ja

Võnnus toimus juba traditsiooniliseks saanud Jüriöö jooks, mille korraldamisele naiskodukaitsjad teist aastat järjest ka oma õla alla panid - küpsetasid jooksjatele pannkooke ja jagasid teed Osavõtt oli arvukas ja osalejad rahulolevad 23. aprillil toimus NKK Lõuna-Tartumaa jaoskonna "vastutusalal" koguni kaks üritust, kus me viisil või teisel osalesime.

Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse