Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüriöö jalutuskäik Keilas Jüriöö jalutuskäik Keilas 23. aprillil 2016 toimus Keilas Naiskodukaitse Keila jaoskonna korraldatud liikumisüritus „Jüriöö jalutuskäik“. foto: Aita Viigi foto: Aita Viigi Sinilillekampaania ← Eelmine Harju ringkonna üleelamislaager Kuusalus Järgmine → Sõdurioskuste BVÕ Harjus Jüriöö jalutuskäik Keilas

Jüriöö jalutuskäik Keilas

Aita Viigi, 25.aprill 2016

23.aprillil 2016 toimus Keilas Naiskodukaitse Keila jaoskonna korraldatud liikumisüritus „Jüriöö jalutuskäik“.

23. aprill on veteranipäev ning kõikjal üle vabariigi toimusid Jüriöö jooksud, matkad ja koosliikumised.


Soovisime, et ka meie linnas oleks see võimalus. Nii sündiski „Jüriöö Jalutuskäigu“ idee. Liikumisviis ei ole piiratud, jaluta, jookse, rullita või sõida rattaga ! Kutsusime kõiki Keila Terviseradadele, kandes sinilille ja mõeldes veteranidele,  liikuma. 


Toetades kampaaniat "Anname au ", müüsime heategevuslikke sinililli ja pakkusime sooja teed.  Kõik registreeritud ja läbitud distantsid ( jala, jalgrattaga, rulluiskudega) liitsime kokku.

 

Paralleelselt toimus liikumisüritus ka Belgias, kus viibivad lähetuses Eesti perekonnad. Kõige noorem osaleja oli 3,5 kuune beebi.  Meie üritusest võttis osa ka Keila Koerasõprade Klubi IPSON , kes oma neljajalgsetega  harjutasid eelseisvaks  krossiks ja andsid oma läbitud distantsiga üldarvestusse hea koguse kilomeetreid.

 

Jüriöö jalutuskäik toimus Keila terviseradadel kolmandat korda. Sel aastal võttis liikumisüritusest osa 108 inimest Keilas, lisaks 41 jooksjat ja  10 kõndijat Tervureni jooksul Belgias.

 

Kokku sai läbitud veteranipäeval veteranide auks 1206 km.
Aastal 2015 liiguti sellel päeval kokku 550 km.

Jüriöö jalutuskäik Keilas
foto: Aita Viigi
Jüriöö jalutuskäik Keilas
foto: Aita Viigi

FastLion CMS

Jüriöö jalutuskäik Keilas

Jüriöö jalutuskäik Keilas

23 aprill on veteranipäev ning kõikjal üle vabariigi toimusid Jüriöö jooksud, matkad ja koosliikumised 23.aprillil 2016 toimus Keilas Naiskodukaitse Keila jaoskonna korraldatud liikumisüritus „Jüriöö jalutuskäik“.

Jüriöö jalutuskäik Keilas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse