Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Juba 20-ndat aastat järjest stardivad naised koormusmatkale Juba 20-ndat aastat järjest Sel aastal toimub Naiskodukaitse koormusmatk 29. aprill – 01. mai Ida-Virumaal. Korraldajateks on Naiskodukaitse Alutaguse ringkond koostöös Kaitseliidu Alutaguse malevaga. “ Matkamine Võistlused ← Eelmine Toimus järjekordne sisukas ajalooseminar Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Raplamaale Juba 20-ndat aastat järjest stardivad naised koormusmatkale

Juba 20-ndat aastat järjest stardivad naised koormusmatkale

Helen Allas 28. aprillil 2016

Sel aastal toimub Naiskodukaitse koormusmatk 29.aprill – 01.mai Ida-Virumaal. Korraldajateks on Naiskodukaitse Alutaguse ringkond koostöös Kaitseliidu Alutaguse malevaga.

Juba 20-ndat aastat järjest stardivad naised koormusmatkale
foto:Naiskodukaitse

Võistlusraja pikkus on umbes 35 kilomeetrit, mille jooksul tuleb liikuda jalgsi maastikul ning täita erinevaid ülesandeid, samal ajal vältides  vastutegevust. Võistkond peab kogu matka jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita. Võistlejad liiguvad rajal maskeerunult. Kasutatakse erinevas mõõtkavas kaarte, plaane ja skeeme.

 

Võistluse eesmärk on kontrollida võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid ja testida võistlejate füüsilist vastupidavust ning põhilisi oskusi.

 

Võistlusmatkast võtavad osa Naiskodukaitse tegevliikmetest koosnevad neljaliikmelised võistkonnad. Selleaastasele võistlusele on registreerunud 23 võistkonda kõikidest Eesti maakondadest. Nagu varasemal kahel aastal, nii ka seekord läheb võitja võistkond naiskodukaitset esindama Admiral Pitka luureretkel.

 

Ave Proos, esinaise ülesannetes: „Naiskodukaitse koormusmatk on nagu iga teinegi militaar-sportlik retk. Eripäraks on, et mõõtu võtavad omavahel naiskodukaitsjad. Võistlus paneb naiskodukaitsjad proovile nii füüsiliselt kui vaimselt. Rajal leiavad rakendust väga paljud naiskodukaitses omandatud teadmised ja oskused.  Sel aastal on võistlus juubelihõnguline ning ülesehitatud põnevalt ja üllatusi pakkuvalt.“ 

FastLion CMS

Juba 20-ndat aastat järjest

Juba 20-ndat aastat järjest

foto:Naiskodukaitse Võistlusraja pikkus on umbes 35 kilomeetrit, mille jooksul tuleb liikuda jalgsi maastikul ning täita erinevaid ülesandeid, samal ajal vältides vastutegevust Võistkond peab kogu matka jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita Sel aastal toimub Naiskodukaitse koormusmatk 29.aprill – 01.mai Ida-Virumaal. Korraldajateks on Naiskodukaitse Alutaguse ringkond koostöös Kaitseliidu Alutaguse malevaga.

Juba 20-ndat aastat järjest stardivad naised koormusmatkale

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse