Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulukuul on inimeste südamed avatud Jõulukuul on inimeste südamed Selle aasta jõulukuu 13. ndal päeval Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupeol avame naiskodukaitsjate kombe kohaselt heategevusliku käsitöö müügileti. Käsitöö ← Eelmine Meie tublid laskjad Järgmine → Enesekaitse müüdid ja tegelikkus Jõulukuul on inimeste südamed avatud Tallinna ringkonna laste jõulupidu; heategevuslik käsitöö müügilett

Jõulukuul on inimeste südamed avatud

Marilin Prants, Tallinna avalike suhete rühma vanem 11. nov. 2010

Selle aasta jõulukuu 13.ndal päeval Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupeol avame naiskodukaitsjate kombe kohaselt heategevusliku käsitöö müügileti.

Sel aastal ootame, et meie osavate näppudega naised ise kodus praktilisi ning iluesemeid valmis teeksid ning 10.ndaks jõulukuu päevaks need Tallinna ringkonna instruktori juurde toimetaksid.
Seejärel saame meie noile väärtusliku hinna külge panna ning jõulupeol müümiseks välja sättida.

 

Siinkohal toon loendi, mis need toredad isetehtud asjad olla võiksid:
- savist tassid
- käsitöökommid
- seebid
- nukud
- ise köidetud märkmikud
- tikanditega pihuloomad
- patsikummid - vilditud, pärlitest vms
- geelist küünlad
- ehted

 

Praeguseks hetkeks on mõned prouad oma näputöö juba valmis saanud ning seda saab näha siit.

 

Lisaks valmistati Nõmme jaoskonna tublide neidude ja prouade eestvedamisel selle sügise rikkalikust saagist maitsvaid ning tervislikke hoidiseid, mis nõndasamuti jõulupeo müügi jaoks valmis sätitakse.

 

Korraldustoimkond palub 13.nda jõulukuu õhtul vabadel neidudel endile appi tulla müügiletti kaunimaks sättima ehk kauba ja rahavahetusel abistama.

 

Heategevuse kaudu kokku kogutud raha eest ostame Tallinna Lastekodule nende poolt ettenäidatud loendi alusel erinevaid vajaminevaid spordivahendeid ehk ka kunstitarbeid.

 

Mulluse aasta kordaminekust saab lugeda ning päevapilte kaeda siit.

FastLion CMS

Jõulukuul on inimeste südamed

Jõulukuul on inimeste südamed

Sel aastal ootame, et meie osavate näppudega naised ise kodus praktilisi ning iluesemeid valmis teeksid ning 10 ndaks jõulukuu päevaks need Tallinna ringkonna instruktori juurde toimetaksid Selle aasta jõulukuu 13.ndal päeval Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupeol avame naiskodukaitsjate kombe kohaselt heategevusliku käsitöö müügileti.

Jõulukuul on inimeste südamed avatud

Tallinna ringkonna laste jõulupidu; heategevuslik käsitöö müügilett
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse