| Üritus | | Asukoht | Korraldaja/Vastutaja |
Jaanuar |
6.jaanuar | Vodja murdelahingu matk | | Vodja | Vodja kool |
12.jaanuar | Järva-Jaani jsk üldkoosolek | | Järva-Jaani | Tene Metsma |
13.jaanuar | Laskepäev | | Eivere | Tõnis Orumaa |
19.jaanuar | Kodutütarde 92.aastapäev | | Paide | |
21.jaanuar | Koeru jaoskonna üldkoosolek | | Koeru ÜK | Helena Aare |
19.-20.jaanuar | Ohutushoiu instruktorite täiendõpe | | Harjumaa | Harju ringkond |
19.-20.jaanuar | SOK kursuse 4 nv | | | |
23 jaanuar | Teater | | | Kultuuritoimkond |
27.jaanuar | Evakuatsioonirühmade väljaõpe | | Jõgeva | |
28.jaanuar | Toitlustusgrupi üldkoosolek | | Jalgsema | Vera Kaitsa |
27.-28.jaanuar | Organisatsiooniõpetuse instruktori täiendõpe | | online | |
| | | | |
Veebruar |
2.veebruar | Tartu rahu aastapäev | | | |
3. veebruar | Laskepäev | | Eivere | |
5.veebruar | Türi jaoskonna üldkoosolek 18.30 | | | Sirje Kips |
4.veebruar | EvakR üldkoosolek | | Koeru | Kirsika Ilmjärv |
4.veebruar | R-Alliku jaoskonna üldkoosolek | | Aravete | Liis Koppelmann |
11.veebruar | Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatk | | Jalgsema | Kaitseliit |
13.veebruar | Seebilillede töötuba | | Koeru | Koeru jsk |
15.veebruar | Paide jaoskonna üldkoosolek | | Paide | Siiri Sitska |
16.-18.veebruar | Õppus "Terav Ora 2024" | | | Järva malev |
16.-18.veebruar | SOK kursuse 5 nv | | | |
20.veebruar | Paide jsk teemaõhtu | | Paide | M.Mihkelsaar |
24.veebruar | Eesti Vabariigi aastapäev | | Järvamaa | |
27.veebruar | Side-ja staabi erialagrupi üldkoosolek | | Koeru | H.Aare/R.Lippur |
29.veebruar | Sporditoimkonna üldkoosolek | | Türi | K.Tealane |
Märts |
kevad | Arenguvestluse õppepäev | | Järvamaa | K.Tealane,T.Saar |
1-3. märts | Laskelaager | | | |
7.märts | RINGKONNAKOGU | | Wittensteini tegevusmuuseum | K.Tealane |
6.märts | Kultuuritoimkonna üldkoosolek | | JV staap | S.Paatsi |
9.märts | Järva-Jaani jaoskonna taasloomise tähtpäev | | Järva-Jaani | Tene Metsma |
12.märts | Ohutushoiu toimkonna üldkoosolek | | | T.Riis |
15.-16.märts | EvakR baaskursus vabariiklik | | Lõõla | K.Ilmjärv |
16.märts | Toitlustugrupi õppepäev | | | |
22.-24.märts | Staabiassistendi baaskursus 1 nv | | Paldiski | |
15.-17.märts | SOK kursuse 6 nv | | | |
18.märts | Türi jaoskonna taasloomise tähtpäev, Türi | | | S. Kips |
23.märts | KESKKOGU | | | |
23.märts | ForPu STVP formeerijate relvaõpe | | | |
23.märts | Organisatsiooni baasväljaõpe | | Koeru | |
| | | | |
Aprill |
1.-30.aprill | Anname Au! kampaania | | | |
6.aprill | AVS eriala täiendõpe | | Raplamaa | |
6.aprill | Laskepäev | | Eivere | |
12.-14.aprill | SOK kursuse 7 nv | | | |
13.aprill | Kultuuritoimkonna õppepäev | | Imavere | Kultuuritoimkond |
13.aprill | Toitlustugrupi õppepäev | | | |
16.-19.aprill | Õppus Miljon Miksi | | | |
19.-21.aprill | Staabiassistendi baaskursus 2 nv | | Paldiski | |
20.aprill | Naiskodukaitse laskevõistlus lahingrelvast | | Hiiumaa | Lääne rk |
20.aprill | ForPu STVP relvaõpe + laskeharjutused | | | |
27.-28.aprill | Toitlustamise baasväljaõpe kevad laagris | | | |
27.aprill | EvakR julgestusmeeskonna täiendõpe | | Harju malev | PPA |
30.aprill | Volbripäeva tähistamine, Türi jaoskond | | | S. Kips |
| | | | |
Mai | | | | |
3.-5.mai | SOK kursuse 8 nv | | | |
04. mai | Toitlustusgrupi õppepäev | | | |
Mai | Järvamaa aasta ema konkurss | | | Ringkonna juhatus |
18.mai | Teater | | | Kultuuritoimkond |
22.-24.mai | Riigikaitselaager | | | |
25.mai | Järvamaa laulu-ja tantsupidu | | Türi | Kõverküünarnukk |
27.mai | Noortekotkaste aastapäev | | | |
| | | | |
Juuni | | | | |
8.juuni | Väljaõppeline suvepäev vol 3 | | | Ohutushoiutoimkond Tiia Riis |
7.-9.juuni | SOK kursuse 9 nv | | | |
10.-11. juuni | Esmaabi baasväljaõpe | | | |
14.juuni | Juuniküüditamise mälestusüritus "Ma ei unusta Sind" | | Paide, Türi jsk | |
15.juuni | Võidupäeva võistlus | | | |
23.juuni | Võidupüha NARVA/Maakaitsepäev Järvamaal Paide linn | | | |
juuni viimane nädal | Matk, Türi jaoskond | | | S.Kips |
| | | | |
Juuli | | | | |
20.juuli | Kultuuritoimkonna õppepäev | | Vodja | Kultuuritoimkond |
26.-28.juuli | NKK koormusmatk | | Harjumaa | |
| | | | |
August | | | | |
7.-9.august | SOK kursuse 10 nv | | | |
9-10 august | Arvamusfestival | | | |
10.-11.august | M.Raamoti rattamatk | | L-Virumaa | Viru rk |
11.august | Kultuuritoimkonna õppepäev | | Porkuni | Kultuuritoimkond |
17.august | Esmaabi erialavõistlus | | Pärnumaa | Pärnu rk |
23.-24 august | 2025 planeerimise koosolek | | Võsu | Ringkonna juhatus |
24.-25. august | sõdurioskuste baasväljaõpe | | | |
| | | | |
September | | | | |
7.september | NKK aastapäev | | Valgamaa | Valga rk |
Sügis | Ajalooseminar | | Ajalookomisjon | |
Sügis | Ringkonna motivatsioonipäev | | | Ringkonna juhatus |
| | | | |
Oktoober | | | | |
oktoober viimane nädal | Hoidised ja käsitöö, Türi jaoskond | | | S. Kips |
5.-6.oktoober | Avalike suhete kursus | | Lõõla | |
12.oktoober | NKK laskevõistlus sportrelvast | | Põlva lasketiir | Põlva rk |
26.oktoober | EvakR julgestusmeeskonna täiendõpe | | Sakala malev | Sakala |
26.oktoober | Laskepäev | | Eivere | |
| | | | |
November | | | | |
8.november | KL Järva maleva aastapäevapidu | | | |
november | Järvamaa aasta isa konkurss | | | Ringkonna juhatus |
november | Aasta naiskodukaitsja konkurss | | | Ringkonna juhatus |
23.november | Teater | | | Kultuuritoimkond |
23.-24.november | NKK juhtide õppepäevad (esinaine+instruktor) | | | |
30.november | Revisjonikomisjonide õppepäev | | | |
| | | | |
Detsember | | | | |
2.detsember | 25 aastat Järva ringkonda | | Järva-Jaani | Järva-Jaani Jaoskond |
detsember -teine nädal | Türi jaoskonna jõuluüritus, Türi | | | S. Kips |
14.detsember | Matk koostöö arendamiseks teiste ringkondadega (Rapla) | | Järvamaa piires | Kultuuritoimkond |