Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Järva naiskodukaitsjad on täpseimad laskurid Järva naiskodukaitsjad on täpseimad Kolmandal mai nädalavahetusel naasid Järva naiskodukitsjad I kohaga vabariiklikult laskevõistluselt. php?page=669&article_id=9894&action=article ← Eelmine Järvamaa aasta ema 2011 konkurss Järgmine → Järva naiskodukaitsjad tähistasid aastapäeva erialagruppide loomisega Järva naiskodukaitsjad on täpseimad laskurid

Järva naiskodukaitsjad on täpseimad laskurid

Angela Mettus

Kolmandal mai nädalavahetusel naasid Järva naiskodukitsjad I kohaga vabariiklikult laskevõistluselt.

"Nädalavahetusel toimunud naiskodukaitsjate vabariiklikul laskevõistlusel sportrelvadest näitasid parimaid tulemusi Järva ringkonna võistlejad, kes näitasid häid tulemusi nii individuaalses kui võistkondlikus arvestuses.
Püstoliharjutuses võitis esikoha 273 silma kogunud Maire Arro, kolm silma vähem kogunud Kristiina Kask tuli 4. kohale. Väikesekaliibrilise püssiharjutuses saavutasid Järva ringkonna esindajad Liisa Koger 278 silmaga 7. ja Mari-Ann Piibeleht 270 silmaga 8. koha.
Kokku kogusid võistlejad 1095 silma ja saavutasid ka võiskondliku esikoha Alutaguse I (1088 silma) ja Rapla (1062) ees."

FastLion CMS

Järva naiskodukaitsjad on täpseimad

"Nädalavahetusel toimunud naiskodukaitsjate vabariiklikul laskevõistlusel sportrelvadest näitasid parimaid tulemusi Järva ringkonna võistlejad, kes näitasid häid tulemusi nii individuaalses kui võistkondlikus arvestuses Püstoliharjutuses võitis esikoha 273 silma kogunud Maire Arro, kolm silma vähem kogunud Kristiina Kask tuli 4 Kolmandal mai nädalavahetusel naasid Järva naiskodukitsjad I kohaga vabariiklikult laskevõistluselt.