Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jane Bondi tiitel jälle jagatud Jane Bondi tiitel jälle 30. septembril toimus ringkonnasisene laskevõistlus, et juba teist aastat järjest selgitada välja parim Tallinna laskur ehk Jane Bond 2014. Foto: Maris Soonsein ← Eelmine Mary Poppins ja Xena Eesti metsades Järgmine → Toidupaus metsa all Jane Bondi tiitel jälle jagatud

Jane Bondi tiitel jälle jagatud

Maris Soonsein 30. sept. 2014

30. septembril toimus ringkonnasisene laskevõistlus, et juba teist aastat järjest selgitada välja parim Tallinna laskur ehk Jane Bond 2014.

Jane Bondi tiitel jälle jagatud
Edukas nii kulbi kui ka relvaga. Foto: Maris Soonsein

Kui eelmine aasta oli mõõduvõtuks õhkpüssi laskmine, siis sel aastal koosnes võistlus kahest harjutusest. Esimesena tuli võistlejatel kindlakäeliselt tabada sportpüstoliga kümme lasku 25 meetri kaugusel rippuva märklehe pihta. Teises ringis sai juba sügisese õhtujaheduse käest tuppa ning seal ootas sõbralikke konkurente automaadisimulaatorist laskmine. Hellitlevalt hüüdsime seda "naljapüssiks".

 

Kui püstolitiiru tulemustes olid esikolmikus selged vahed (Sirle 92, Lemme 82, Jette 67), siis automaadist lasid kümne elektroonilise pauguga kokku 96 silma nii Sirle, Jette kui ka Gertrud.

 

Jane Bondi üldarvestuses võitis ja kaitses eelmise aasta tiitlit Sirle Baldesport-Märss, teise koha saavutas Lemme Berkis ning kolmanda medali viis koju Jette Aus.

 

Sel aastal tahtsime eraldi välja tuua parima noore laskuri ehk siis naise, kes on liitunud meiega 2011. aastal või hiljem. Lähtusime Tour de France'i rattasarja põhimõttest, et kui noorrattur on põhivõistluse võitja, siis parima noore tiitel läheb edukuselt järgmisele ehk et Jette oleks olnud ka parim noor laskur, aga kuna ta oli niigi esikolmikus, upitasime loorberitele Katrin Ljudvigi.

Pärast võistlust kostitas tiiru instruktor Karin Muru meid suurepärase õunakoogiga, kõrvale lõbus valge jäätisepall. Pärast seda kooki said kõik aru, et on selle õhtu võitjad.

Aitäh osalistele ja instruktoritele! Jätkame iganädalast harjutamist! Kõik tiiru!

Jane Bondi tiitel jälle jagatud
Pärjatud võitjad. Foto: Maris Soonsein
Järgmine →
Toidupaus metsa all

FastLion CMS

Jane Bondi tiitel jälle

Jane Bondi tiitel jälle

Edukas nii kulbi kui ka relvaga Foto: Maris Soonsein Kui eelmine aasta oli mõõduvõtuks õhkpüssi laskmine, siis sel aastal koosnes võistlus kahest harjutusest 30. septembril toimus ringkonnasisene laskevõistlus, et juba teist aastat järjest selgitada välja parim Tallinna laskur ehk Jane Bond 2014.

Jane Bondi tiitel jälle jagatud

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse