Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa ringkonnaga Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa 1. juunist 2023 sai Saaremaa ringkond jaoskonna võrra rikkamaks. Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga käskkirja kohaselt hakkavad nüüdsest hiidlased ja saarlased koos toimetama. ← Eelmine Sinilillekampaaniaga koguti annetuseks rekordilised 116 000 eurot Järgmine → Naiskodukaitse õpetab Narva-Jõesuus toimuvas kakskeelses ohutushoiulaagris valmistuma kriisiolukordadeks Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa ringkonnaga

Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa ringkonnaga

1. juunil 2023

1. juunist 2023 sai Saaremaa ringkond jaoskonna võrra rikkamaks. Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga käskkirja kohaselt hakkavad nüüdsest hiidlased ja saarlased koos toimetama.

Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa ringkonnaga

Saaremaa ringkonna esinaine Mare Kirr leiab, et Saaremaa ringkond on saanud tugeva täienduse tublide Hiiumaa naiste näol ja see muudab ringkonda mitte ainult arvuliselt suuremaks, vaid ka palju tugevamaks ja teotahtelisemaks. “Usun, et meil on üksteisele edasi anda palju häid ideid, motivatsiooni ja jõudu ühiste ideede ning väärtuste kandmisel. Vabas tahtes peitub uskumatult suur edasiviiv jõud ja energia! Edaspidi rakendame seda kõike koos, oleme ju naabrid ja kanged saare naised mõlemal saarel,” sõnas Mare.


”Hiiumaa naised on juba pikemalt kaalunud Saaremaaga ühinemist,” kinnitas Hiiumaa jaoskonna esinaine Anne Kaasik. “Uus olukord tahab natuke harjumist, aga eks saarte rahvad oskavad kiirelt kohaneda. Usume, et ühinemisest saab meie jaoskond ka uut ja värsket hingamist,” lisas Anne.


Naiskodukaitse Saaremaa ringkonnas on nüüd seitse jaoskonda ning 204 liiget.

Hiiumaa jaoskond kuulus varem Naiskodukaitse Lääne ringkonna alla.

 

Vastavalt Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi käskkirjale kuulub 1. juunist ka seni Kaitseliidu Lääne maleva koosseisus olnud Hiiumaa malevkond Kaitseliidu Saaremaa maleva koosseisu. Uudis Kaitseliidu kodulehel.

FastLion CMS

Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa

Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa

Saaremaa ringkonna esinaine Mare Kirr leiab, et Saaremaa ringkond on saanud tugeva täienduse tublide Hiiumaa naiste näol ja see muudab ringkonda mitte ainult arvuliselt suuremaks, vaid ka palju tugevamaks ja teotahtelisemaks “Usun, et meil on üksteisele edasi anda palju häid ideid, motivatsiooni ja jõudu ühiste ideede ning väärtuste kandmisel 1. juunist 2023 sai Saaremaa ringkond jaoskonna võrra rikkamaks. Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga käskkirja kohaselt hakkavad nüüdsest hiidlased ja saarlased koos toimetama.

Hiiumaa naiskodukaitsjad liituvad Saaremaa ringkonnaga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse