Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Higi, veri ja pisarad Higi, veri ja pisarad Kuidas vabatahtlik veedab vaba aega? Kui tegemist on kaitseliitlasega, siis võib arvata, et ta ei põõna pühapäeva hommikul pehmes voodis. Kaitseliitlane teeb hoopis ühiskonnale kasulikku tööd. Naiskodukaitsja kõrgust ei karda! ← Eelmine Ausambad korda! Järgmine → Rohkem avatud uksi! Higi, veri ja pisarad

Higi, veri ja pisarad

Pille-Riin Moilanen 2. juulil 2014

Kuidas vabatahtlik veedab vaba aega? Kui tegemist on kaitseliitlasega, siis võib arvata, et ta ei põõna pühapäeva hommikul pehmes voodis. Kaitseliitlane teeb hoopis ühiskonnale kasulikku tööd.

Higi, veri ja pisarad
Pealik tööhoos
Higi, veri ja pisarad
Köögitoimkond

Seetõttu juhtuski, et pühapäeva hommikul kogunes Kaitseliidu Keila majja soliidne seltskond eesotsas malevkonna pealiku hr Priit Luurega. Eesmärgiks oli veeta kvaliteetaega labidate, rehade, muruniitjate, oksakääride ja küürimislappidega.

 

Niisiis- higi, veri ja pisarad.

 

Väljas 30 kraadi kuumust ja päike selges taevas küpsetab ülevaltpoolt, lõkketuli altpoolt.

 

Särgiga või särgita, kuum on nii õues kui majas sees. Higi voolab ojadena.

 

Aga kaitseliitlane ei anna alla. Olgu ta siis kasvõi naiskodukaitsest, kodutütarde või noorte kotkaste hulgast.

 

Ja verd ka... Vanade õunapuude oksad on ogalised ja teravad. Naistel on  käsivarred nagu peale võitlust kassikarjaga.  Ei muud kui veidi esmaabi ning töö võib jätkuda. Naiskodukaitsja on alati hästi ettevalmistatud, pädevaks koolitatud ning abivalmis. Ja kui juba higi ja veri, ei siis ka pisaradki tulemata jää. Pisarad aga on seekord hea nalja, päikese ja lõkkesuitsu tagajärg.

 

Vabatahtlike vaba aja veetmise tulemusena sai lõigatud õunapuud, puhastatud teeäärne kibuvitsavõsast, pügatud suure territooriumi muru, tehtud lõkkeplats, pestud majas aknad ja koristatud põhjalikult köök.

 

Tubli tulemus. Ühises töös peitub jõud.

Higi, veri ja pisarad
Naiskodukaitsja kõrgust ei karda!
← Eelmine
Ausambad korda!
Järgmine →
Rohkem avatud uksi!

FastLion CMS

Higi, veri ja pisarad

Higi, veri ja pisarad

Pealik tööhoos Köögitoimkond Seetõttu juhtuski, et pühapäeva hommikul kogunes Kaitseliidu Keila majja soliidne seltskond eesotsas malevkonna pealiku hr Priit Luurega Eesmärgiks oli veeta kvaliteetaega labidate, rehade, muruniitjate, oksakääride ja küürimislappidega Kuidas vabatahtlik veedab vaba aega? Kui tegemist on kaitseliitlasega, siis võib arvata, et ta ei põõna pühapäeva hommikul pehmes voodis. Kaitseliitlane teeb hoopis ühiskonnale kasulikku tööd.

Higi, veri ja pisarad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse