Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju ringkonnakogu 08.03.2023 Harju ringkonnakogu 08032023 2023. aasta naistepäev oli Harju ringkonnas väga tähtis ja pidulik, kuna toimus ringkonnakogu. Osales 62 esindajat ning külalistena ringkonna instruktorid. Foto Liina Riismaa Avalikud suhted ← Eelmine Pilguheit ajalukku ja kuidas olla valmis – Harju naiskodukaitsjad käisid Eesti Rahva Muuseumis Järgmine → Andsime endast parima, isegi kui teemat ei jaganud Harju ringkonnakogu 08. 03. 2023

Harju ringkonnakogu 08.03.2023

Liina Riismaa 9. märtsil 2023

2023. aasta naistepäev oli Harju ringkonnas väga tähtis ja pidulik, kuna toimus ringkonnakogu. Osales 62 esindajat ning külalistena ringkonna instruktorid.

Harju ringkonnakogu 08.03.2023
Foto Liina Riismaa
Harju ringkonnakogu 08.03.2023
Foto Liina Riismaa

 

Pidulikkust lisas Kaitseliidu Harju maleva pealik kolonelleitnant Arbo Probal, kes saabus naisi tähtsal päeval tervitama kevadehõnguliste kollaste tulpidega.

Malevapealikku kõne kandis läbivat joont - ei ole mehed ja naised ehk teie ja meie. Me oleme kõik meie! Meie tegevustel on nii palju kokkupuutepunkte ja meil on ühised eesmärgid - kõik panustame kodumaa ja elanikkonna kaitsesse. "Soovin Teile edu plaanide tegemisel, edukaid ringkonna valimisi ja ärge meid (loe mehi) enda plaanidest välja jätke" lausus malevapealik sõnavõtu lõpetuseks.

Ringkonna esinaine Elbe Lumiste tänas kohalolijate vahendusel kõiki Harju ringkonna naiskodukaitsjaid sõnadega „Harju naised on tublid, tasakaalukad. Olen saanud Teie kohta vaid positiivset tagasisidet. Olete olnud erapooletud, ei ole andnud hinnanguid, toetanud Ukraina kriisis kui vaja, kus vaja, millal vaja ja kuidas vaja. Olete pälvinud tänusõnu nii malevkondadelt, kui kohalikelt omavalitsustelt, eraettevõtetelt“.

Harju ringkonnakogu 08.03.2023
Foto Liina Riismaa
Harju ringkonnakogu 08.03.2023
Foto Liina Riismaa

 

 

Esinaine jätkas Tiiu Jüriado luuleridadega

Õnn on see, kui on mul käsi,

millest kinni võtta.

Õnn on see, kui ära väsin -

keegi appi tõttab.

Õnn on see, kui tuleb tali,

pakub oma voorust.

Õnn on see, kui mõtet valin,

vältida saan toorust.

Õnn on seegi, kui ma suudan

läita väikest sädet –

Sellega ehk tuimust muudan,

kannan elu mõtet.

Soovin meile kõigile edaspidiseks jätkuvat empaatiat, kuna vastutame iseenda, pereliikmete, lähedaste, sõprade, tuttavate ja kõigi Eesti elanike eest.

 

Edasi jätkus ringkonnakogu ametlikus võtmes kuulates ringkonna 2022. aasta tegevusaruannet ning revisjonikomisjoni aruannet ja ettepanekuid, langetades otsuseid valitavate ametikohtade täitmiseks.

Harju ringkonna esinaiseks valiti tagasi Elbe Lumiste ja ringkonna uueks aseesinaiseks Eili Erg. Ringkonna juhatuse liikmena jätkab Gea Liblik ning temaga liituvad uued valitud juhatuse liikmed Jaanika Nõgu ja Eve Tobias. Juhatuse tegevust asendusliikmena toetab Kristlin Kõrgesaar. 

 

Peale valimisi võttis sõna Nissi naiskodukaitsja Piret Reinmann, kes on Harju kodutütarde ringkonnavanem ning tänas naisi, kes tegelevad noortega ja avaldas lootust, et noorterühmi tekib naiste toel veel juurde.

Harju ringkonnakogu 08.03.2023
Foto Liina Riismaa

FastLion CMS

Harju ringkonnakogu 08032023

Harju ringkonnakogu 08032023

Foto Liina Riismaa Foto Liina Riismaa Pidulikkust lisas Kaitseliidu Harju maleva pealik kolonelleitnant Arbo Probal, kes saabus naisi tähtsal päeval tervitama kevadehõnguliste kollaste tulpidega Malevapealikku kõne kandis läbivat joont - ei ole mehed ja naised ehk teie ja meie 2023. aasta naistepäev oli Harju ringkonnas väga tähtis ja pidulik, kuna toimus ringkonnakogu. Osales 62 esindajat ning külalistena ringkonna instruktorid.

Harju ringkonnakogu 08. 03. 2023

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse