Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Ruth Pääsuke Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Rahvusvahelisel vabatahtlike päeval kuulutati välja Harju ringkonna 2021 aasta naiskodukaitsja. Foto Eili Erg Avalikud suhted ← Eelmine President Alar Karis andis Valklas kodanikuõpetuse välitunni Järgmine → Toetame vabatahtliku pääste jätkumist Nissi kogukonnas Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Ruth Pääsuke

Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Ruth Pääsuke

8. dets. 2021

Rahvusvahelisel vabatahtlike päeval kuulutati välja Harju ringkonna 2021 aasta naiskodukaitsja.

Ruth on pühendunud naiskodukaitsja, kes leiab pere ja töö kõrvalt sadu tunde, et anda edasi nii esmaabi- kui juhtimisalaseid teadmisi. Ta on inimene, kes oskab seada eesmärke ja samm-sammult nende poole vankumatu järjekindlusega liikuda. Instruktorina on ta nõudlik, samas väga toetav. Tema eesmärk on kõikjal tagada ühtlane väljaõppe kvaliteet.
Tagamaks naiskodukaitsjatele järelkasvu ja suurendamaks huvi meie tegemiste osas, käib ta organisatsiooni ja esmaabi-alaseid teadmisi jagamas koolinoortele riigikaitseõpetuse tundide raames. Teda leiab sageli ka üle-Eestilistest riigikaitselaagritest harimas noori ja praktiseerimas nendega esmaabi võtteid.
Ruth on Naiskodukaitsja suure algustähega - ta õpib ise ja annab oma oskuseid organisatsioonile tagasi õpetades.
Kaaslasena on Ruth sõltumata olukorrast alati särav ja positiivne. Lisaks on ta hea organisaator ja ei karda vastutust. Kui midagi on vaja ära teha, siis tehtud see ka saab.
 
Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Ruth Pääsuke
Foto Eili Erg

FastLion CMS

Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja

Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja

Ruth on pühendunud naiskodukaitsja, kes leiab pere ja töö kõrvalt sadu tunde, et anda edasi nii esmaabi- kui juhtimisalaseid teadmisi Ta on inimene, kes oskab seada eesmärke ja samm-sammult nende poole vankumatu järjekindlusega liikuda Rahvusvahelisel vabatahtlike päeval kuulutati välja Harju ringkonna 2021 aasta naiskodukaitsja.

Harju ringkonna aasta naiskodukaitsja Ruth Pääsuke

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse