Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hariv laupäev Viimsis Hariv laupäev Viimsis Keila jaoskonna väike esindus külastas laupäeval 19. oktoobril Viimsi jaoskonna kutsel Eesti Sõjamuuseumi ja vaatas Hardi Volmeri filmi „Elavad pildid“. Halastajaõde esimesest maailmasõjast ← Eelmine Keila jaoskonnas naised käisid külas Karjaküla Sotsiaalkeskusel Järgmine → Koerad, mesilased ja tulekahju ehk kiired esmaabivõtted Hariv laupäev Viimsis

Hariv laupäev Viimsis

Pille-Riin Moilanen 21. okt. 2013

Keila jaoskonna väike esindus külastas laupäeval 19.oktoobril Viimsi jaoskonna kutsel Eesti Sõjamuuseumi ja vaatas Hardi Volmeri filmi „Elavad pildid“.

Hariv laupäev Viimsis
Kindral Laidoneri suvemõis
Hariv laupäev Viimsis
Eesti kaitseväe sõdur missioonil Afganistanis

Meie jaoks oli see esimene kord Laidoneri muuseumis ning seetõttu uudistamist palju. Muuseumi väljapanek on väga huvitav. Soovitan kõigile - külastage!  Muuseum on tasuta, võimalik tellida giiditeenust, kasutada raamatukogu ja lugemissaali, korraldada lastele sünnipäevi.

 

Kuna pea kogu Eesti ajalugu on samas ka sõja ajalugu siis algab väljapanek muinasajaga ning viib meid läbi maailmasõdade, vabadusvõitluse, okupatsioonide, metsavendluse ja iseseisvuse taastasmise. Ekspositsioonist ei puudu ka tänapäeva  kajastamine ning Afganistanis käinud missioonisõdurite maketid, kus kõik, ka liiv ja kivid, on reaalselt Afganistanist toodud.

 

Eesti Sõjamuuseum taastati 2001 a  ning asub kindral Laidoneri endises suvemõisas Viimsis Mõisa tee 1. Muuseum pakub lahkelt ruume kasutamiseks NKK Viimsi jaoskonnale koosolekute ja ürituste läbiviimiseks.

Hariv laupäev Viimsis
Halastajaõde esimesest maailmasõjast

FastLion CMS

Hariv laupäev Viimsis

Hariv laupäev Viimsis

Kindral Laidoneri suvemõis Eesti kaitseväe sõdur missioonil Afganistanis Meie jaoks oli see esimene kord Laidoneri muuseumis ning seetõttu uudistamist palju Muuseumi väljapanek on väga huvitav Keila jaoskonna väike esindus külastas laupäeval 19.oktoobril Viimsi jaoskonna kutsel Eesti Sõjamuuseumi ja vaatas Hardi Volmeri filmi „Elavad pildid“.

Hariv laupäev Viimsis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse