Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Evakuatsioonirühma baaskursus Ares Evakuatsioonirühma baaskursus Ares 14. -15. oktoobril 2022. a. osalesid Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna evakuatsioonirühma liikmed Are huvikeskuses evakuatsioonirühma baaskursusel. Foto: Siret Tammekänd Baasväljaõpe Elanikkonnakaitse Evakuatsioon Uued liikmed Vabatahtlikud instruktorid ← Eelmine PH MASCAL - masskannatanutega suurõppus Järgmine → Sõdurioskuste väljaõpe Rae järve ääres Evakuatsioonirühma baaskursus Ares

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares

Margit Kaur 15. okt. 2022

14.-15. oktoobril 2022. a. osalesid Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna evakuatsioonirühma liikmed Are huvikeskuses evakuatsioonirühma baaskursusel.

Baaskursuse eesmärk oli korraldada evakuatsioonirühma liikmete esmane väljaõpe. Kursust viisid läbi instruktorid Leane Morits, Kertu Rünkorg ja Kadri Vider Naiskodukaitse Tartu ringkonnast ning Ave Rallmann ja Siret Tammekänd Pärnumaa ringkonnast.

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares
Foto: Margit Kaur
Evakuatsioonirühma baaskursus Ares
Foto: Margit Kaur

Õppisime evakuatsioonipunkti avama, töös hoidma ja vajaduse lõppedes ka sulgema. Saime teada, kuidas korraldada punkti tegevust ja kogesime, mis evakueeritavatega punktis toimub. Kohal oli pea terve rühma jagu inimesi, 38 liiget. Tegemist oli väga informatiivse ja kasuliku baaskursusega, mis aitas osalejatel paremini aru saada, mis on igaühe ülesanne sellises situatsioonis. Et paljud evakuatsioonirühma liikmed on värskelt Naiskodukaitsega liitunud, peeti kohest kaasamist väljaõppesse eriti oluliseks.

Kokkuvõttes oli tegu väga vajaliku ja informatiivse kursusega, kõik osalejad olid väga aktiivsed ja omandasid uusi teadmisi ja oskusi. Nii mõnedki leidsid, et vajavad oma tööülesannete kohta veel lisaks täiendõpet.

Igatahes on nüüd on palju julgem minna vastu ka aasta lõpus toimuvale suurõppusele ORKAAN.

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares
Foto: Siret Tammekänd

FastLion CMS

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares

Baaskursuse eesmärk o li korraldada e vakuatsioonirühma liikmete esmane väljaõpe Kursust viisid läbi instruktorid Leane Morits, Kertu Rünkorg ja Kadri Vider Naiskodukaitse Tartu ringkonnast ning Ave Rallmann ja Siret Tammekänd Pärnumaa ringkonnast 14.-15. oktoobril 2022. a. osalesid Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna evakuatsioonirühma liikmed Are huvikeskuses evakuatsioonirühma baaskursusel.

Evakuatsioonirühma baaskursus Ares

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse