Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Emadepäeval käsikäes Emadepäeval käsikäes Sel aastal oli emadepäeva ürituse korraldamine Nõmme jaoskonna ja kodutütarde käes. Suureks abiks olid ka Nõmme malevkonna kaitseliitlased. Kui mitme kuu ettevalmistused nii toreda finiši saavad, siis on ikka soe ja uhke tunne küll! Fotode autorid: Martin Karmin, Meelis Kukk ← Eelmine Ringkonnakogu 2015 Järgmine → Toompea vaprad naised suurõppusel Siil Emadepäeval käsikäes

Emadepäeval käsikäes

Jette Aus 12. mail 2015

Sel aastal oli emadepäeva ürituse korraldamine Nõmme jaoskonna ja kodutütarde käes. Suureks abiks olid ka Nõmme malevkonna kaitseliitlased.

9.mai hommikul kogunesime varakult Planku. Ilm oli õnneks imeline, päike säras ja väike tuuleke sasis juukseid. Jagasime ülesanded omavahel ära – kes läks välikatlale tuld alla tegema, kes orienteerumisrada üles panema, kes seadis näomaalingute- ja kunstinurka üles, kes tegeles kõigi muude vajalike asjadega – ja hakkasime pihta!

Emadepäeval käsikäes
Fotode autorid: Martin Karmin, Meelis Kukk

Kaks tundi möödus kui unenägu. Napilt jõudsime kõigi asjadega ühele poole, kui saabusidki esimesed külalised. Tuldi nii peredega kui üksikult, mõni terve suguvõsaga, mõni paaris. Kõigil oli lõbus ja kõigile jagus tegevust!

 

 

Tubastest tegevustest olid esindatud näomaalingud (ka "kämo"võimalus), glitter-tätoveeringud, ema-lapse käejälgedega piltide tegemine ja kaasalöömine küpsisetordi meisterdamises. Õues oli võimalik hüpelda keksumängus, teha väike lõbusõit militaarsõiduki kastis, läbida orienteerumisrada, proovida, mis tunne on varustuse ja kiivriga joosta, harjutada kätt õhupüssi laskmises, vaadata relvanäitust, õppida elustamist ja otsida aja peale pimedast telgist sõdurivarustust.

 

Ootamatult saabus vahepeal kätte ka lõuna, mil külalistele jagati suurtest kateldest sõdurisuppi. 

Emadepäeval käsikäes
Emadepäeval käsikäes
Emadepäeval käsikäes
Fotode autorid: Martin Karmin, Meelis Kukk

Toreda päeva lõpetuseks laulsid kodutütred emadele laule, tehti paar rõõmsat ühistantsu, autasustati võistluste parimaid ja söödi ära uhke kogus eriti maitsvat küpsisetorti, mille usinad kodutütred valmistanud olid. Rõõm oli kuulda lahkujatelt ainult positiivseid sõnu ja lootust, et järgmisel aastal sama tore üritus tehakse. Kui mitme kuu ettevalmistused nii toreda finiši saavad, siis on ikka soe ja uhke tunne küll! 

Emadepäeval käsikäes
Fotode autorid: Martin Karmin, Meelis Kukk
← Eelmine
Ringkonnakogu 2015

FastLion CMS

Emadepäeval käsikäes

Emadepäeval käsikäes

9 mai hommikul kogunesime varakult Planku Sel aastal oli emadepäeva ürituse korraldamine Nõmme jaoskonna ja kodutütarde käes. Suureks abiks olid ka Nõmme malevkonna kaitseliitlased.

Emadepäeval käsikäes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse