Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Elva jaoskonna tegevus taastatud! Elva jaoskonna tegevus taastatud! Elva jaoskond loodi Tartu ringkonna juurde 14. aprillil 1992 ja tegutses hoogsalt mõned aastad. Siis aga mitmel põhjusel tegevus soikus. ← Eelmine Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts Järgmine → Särasilmsed kultuurinaised võistlustules Elva jaoskonna tegevus taastatud!

Elva jaoskonna tegevus taastatud!

Leane Morits 18. veebr. 2016

Elva jaoskond loodi Tartu ringkonna juurde 14. aprillil 1992 ja tegutses hoogsalt mõned aastad. Siis aga mitmel põhjusel tegevus soikus.

Tartu ringkonna esinaiste südamesoov läbi aastate oli jaoskonna tegevuse taastamine. See aga ei õnnestunud kuidagi, hoolimata erinevatest jõupingutustest. Kuni jõudis kätte 2013. aasta, maakondlik Maakaitsepäev toimus Elvas ja meiega otsustas ühineda põline elvalanna Marina Liinar.

Tänu tema eestvedamisele jõudsime nii kaugele, et 30. jaanuaril 2016 toimus Elvas järjekordne NKK-d tutvustav üritus, mille tulemusel kirjutas sooviavalduse 8 inimest. Pärast vajalikke ametlikke protseduure jõudsime nii kaugele, et 16. veebruaril 2016 toimus Elva jaoskonna üldkoosolek, valiti juhatus ja pandi paika tegevusplaan. Elva jaoskonna tegevus on taastatud ja ees ootab helge tulevik :), täis huvitavaid üritusi ja asjalikke õppusi.

Jaoskonna esinaiseks valiti Marina Liinar, aseesinaiseks Inge Leitu ja juhatuse liikmeteks Krista Loog, Krista Soosaar ja Kersti Justus.

 

Palju õnne Elva jaoskonnale, ela ja kasva!

Elva jaoskonna tegevus taastatud!
Elva jaoskonna üldkoosolekul osalenud. Foto: Märt Meesak, Elva malevkond.

FastLion CMS

Elva jaoskonna tegevus taastatud!

Elva jaoskonna tegevus taastatud!

Tartu ringkonna esinaiste südamesoov läbi aastate oli jaoskonna tegevuse taastamine See aga ei õnnestunud kuidagi, hoolimata erinevatest jõupingutustest Elva jaoskond loodi Tartu ringkonna juurde 14. aprillil 1992 ja tegutses hoogsalt mõned aastad. Siis aga mitmel põhjusel tegevus soikus.

Elva jaoskonna tegevus taastatud!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse