Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eesti naised teevad uskumatuid tegusid Eesti naised teevad uskumatuid Naiskodukaitse korraldab sel kevadel fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised", millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised. Fotokonkursi eesmärk on märgata ja hinnata Eesti naist, sest Eesti naine, olgu ta teadlane või taluperenaine, teeb uskumatuid tegusid. ← Eelmine Naiskodukaitse ettevalmistused erakorralisteks aegadeks 1930-ndatel aastatel Järgmine → Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal Eesti naised teevad uskumatuid tegusid

Eesti naised teevad uskumatuid tegusid

3. mail 2010

Naiskodukaitse korraldab sel kevadel fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised", millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised.Fotokonkursi eesmärk on märgata ja hinnata Eesti naist, sest Eesti naine, olgu ta teadlane või taluperenaine, teeb uskumatuid tegusid.

Fotokonkursi projektijuhi Elisa Sammelselja sõnul väärib Eesti naine jäädvustamist, kuna ta on huvitav, tore, ettevõtlik ja teeb asju, mis on olulised. "Tahame inimestelt teada, millisena näevad nemad Eesti naisi meie ümber ja milliseid rolle on Eesti naised enda kanda võtnud".

Piltide kogumine fotokonkursi tarvis toimub mais-juunis 2010. aastal, millele järgneb internetihääletus publiku lemmiku leidmiseks. Fotokonkursi reegleid saab vaadata aadressil http://konkurss.naiskodukaitse.ee.


Naiskodukaitse on Kaitseliidu eriorganisatsioon, mis koondab enam kui 1400 naist üle kogu maa, olles seega suurim naisorganisatsioon Eestis. Organisatsioon pakub naistele enesearendust ning eneseteostust ning võimalust anda oma panus riigikaitsesse.


Lisainfo:
Elisa Sammelselg
Naiskodukaitse Tallinna ringkonna aseesinaine,
fotokonkursi projektijuht
telefon 53 830 773
e-mail: tallinn.naiskodukaitse[x]gmail.com
http://konkurss.naiskodukaitse.ee.
Eesti naised teevad uskumatuid tegusid

FastLion CMS

Eesti naised teevad uskumatuid

Eesti naised teevad uskumatuid

Fotokonkursi projektijuhi Elisa Sammelselja sõnul väärib Eesti naine jäädvustamist, kuna ta on huvitav, tore, ettevõtlik ja teeb asju, mis on olulised "Tahame inimestelt teada, millisena näevad nemad Eesti naisi meie ümber ja milliseid rolle on Eesti naised enda kanda võtnud" Naiskodukaitse korraldab sel kevadel fotokonkursi "Eesti naise uskumatud tegemised", millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised.Fotokonkursi eesmärk on märgata ja hinnata Eesti naist, sest Eesti naine, olgu ta teadlane või taluperenaine, teeb uskumatuid tegusid.

Eesti naised teevad uskumatuid tegusid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse