Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel Eesti Vabariigi President külastas 29. novembril käis meie juhtide õppepäevadel külas Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Vestlesime kriisides ise hakkama saamise teemadel ning kuidas Naiskodukaitse on aidanud luua turvalisemat ühiskonda. aasta kriis tõstis naiskodukaitsjate tegevusaktiivsust Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel

Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel

30. nov. 2020

29. novembril käis meie juhtide õppepäevadel külas Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Vestlesime kriisides ise hakkama saamise teemadel ning kuidas Naiskodukaitse on aidanud luua turvalisemat ühiskonda.

Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel
Foto: presidendi kantselei

President kirjutas oma Facebooki kontol:

"Naiskodukaitse on panustanud tuhandeid tunde oma vaba aega selleks, et Eesti oleks turvalisem ja kaitstum. Ja see panus on hindamatu.

 

Meie iseenda aitamise oskused vajavad järele aitamist ja seda oleme näinud igas suuremas ja väiksemas kriisis. Naiskodukaitse on juba aastaid seda mõtteauku täitnud, õpetades meid kõigepealt aitama iseennast ja siis oma peret – alustades soolast ja tikkudest ja lõpetades esmaabioskustega.

 

Naiskodukaitse juhtide õppepäeval rääkisime sellestki, et nad on käima lükanud mitu enda eestvõtmisest sündinud projekti nagu kriisiäpp „Ole valmis!“ Samasugune oluline teema on olnud ka evakuatsiooniplaneeringud, millega nad hakkasid tegelema juba kuus aastat tagasi."

FastLion CMS

Eesti Vabariigi President külastas

Eesti Vabariigi President külastas

Foto: presidendi kantselei President kirjutas oma Facebooki kontol: "Naiskodukaitse on panustanud tuhandeid tunde oma vaba aega selleks, et Eesti oleks turvalisem ja kaitstum Ja see panus on hindamatu 29. novembril käis meie juhtide õppepäevadel külas Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Vestlesime kriisides ise hakkama saamise teemadel ning kuidas Naiskodukaitse on aidanud luua turvalisemat ühiskonda.

Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse