Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eduka aasta kokkuvõte Harjus Eduka aasta kokkuvõte Harjus Esimesel advendipühapäeval kogunes Naiskodukaitse Harju ringkonna pere Saue Noortekeskusesse ringkonna esinaine Anu Püümetsa vastuvõtule ning tähistama Naiskodukaitse 85. sünnipäeva. Tule Sinagi! ← Eelmine Ah mine metsa, kuuse alla! Järgmine → Adrenaliin, enda proovilepanek kriisiolukorras, uued teadmised esmaabist ning eetrinärv Eduka aasta kokkuvõte Harjus

Eduka aasta kokkuvõte Harjus

Pille-Riin Moilanen 21. dets. 2012

Esimesel advendipühapäeval kogunes Naiskodukaitse Harju ringkonna pere Saue Noortekeskusesse ringkonna esinaine Anu Püümetsa vastuvõtule ning tähistama Naiskodukaitse 85. sünnipäeva.

Eduka aasta kokkuvõte Harjus
Keila jsk esinaine, Naiskodukaitse esinaine ja Harju ringkonna esinaine

Esimesel advendipühapäeval kogunes Naiskodukaitse Harju ringkonna pere Saue Noortekeskusesse ringkonna esinaine Anu Püümetsa vastuvõtule ning tähistama Naiskodukaitse 85. sünnipäeva. Vaadati tagasi tegusale aastale 2012 ning meenutati organisatsiooni algusaastaid.

 

Kohalviibijaid olid tulnud tervitama Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kaitseliidu Keila malevkonna pealik n-ltn Priit Luure, Kose malevkonna pealik n-ltn Toomas Kutsar, Saue kompanii pealik nooremleitnant Jüri Pääsuke, Saue linnapea härra Enn Põlluaas jt.

 

Kõigil jagus kiidusõnu tegusatele Naiskodukaitse liikmetele, kes on mööduva aasta jooksul olnud abiks ja toeks Kaitseliidu ja kohalike omavalitsuste üritustel nii toitlustamise, teavitustöö kui ka ürituste jäädvustamisega. Tõsteti esile tööd Kodutütarde ja Noorte Kotkastega, uute inimeste kaasamist organisatsiooni, agarat osavõttu kudumisprojektis, mille tulemusena saadeti 200 paari kindaid/sokke välismissioonil viibivatele Eesti sõjameestele.

 

Selleks et pakkuda toite, mida valmistasid meie esiemad 85 aastat tagasi korraldati Keila jaoskonna esinaise Aet Kala ja aseesinaise Külliki Treppi eestvedamisel peolauakoolitus. Koolituse tulemusena jõudsid lauale sellised hõrgutavad road nagu merehulgusekreem, arjaskipraad, segatoit, täisaetud ubinad ja mitmed muud.

 

Lisaks ajastuhõngulisele peolauale ja õnnestunud eeskavale, kus esiti laule, mis pärinesid  rahvuslikust ärkamisajastust, pakkus suurt huvi ka loterii, mille auhinnad olid Keila jaoskonna naiste poolt valmistatud. Saadud tulu kasutatakse Kodutütardele vihmakeepide ostmiseks.

 

Nüüd, peale kordaläinud pidu vaatame optimistlikult tulevasse aastasse, mis on täis uusi väljakutseid, saavutusi, teadmisi, oskusi ja oma panuse andmist kodumaa hüvanguks.

 

Naiskodukaitse on Kaitseliidu eriorganisatsioon, asutatud septembris 1927, mille eesmärk on vabatahtlik töö Eesti riigi ja ühiskonna hüvanguks, Kaitseliidu toetamine ja isamaaliste traditsioonide hoidmine.

Naiskodukaitsel on 1747 liiget.

 

Tule Sinagi!

FastLion CMS

Eduka aasta kokkuvõte Harjus

Eduka aasta kokkuvõte Harjus

Keila jsk esinaine, Naiskodukaitse esinaine ja Harju ringkonna esinaine Esimesel advendipühapäeval kogunes Naiskodukaitse Harju ringkonna pere Saue Noortekeskusesse ringkonna esinaine Anu Püümetsa vastuvõtule ning tähistama Naiskodukaitse 85 sünnipäeva Esimesel advendipühapäeval kogunes Naiskodukaitse Harju ringkonna pere Saue Noortekeskusesse ringkonna esinaine Anu Püümetsa vastuvõtule ning tähistama Naiskodukaitse 85. sünnipäeva.

Eduka aasta kokkuvõte Harjus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse