Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja Avalike suhete pilootkursuse lõpetas Läinud nädalavahetusel viidi Harju malevas läbi Kaitseliidu Kooli Naiskodukaitse avalike suhete pilootkursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat. ← Eelmine Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla Järgmine → SEE Teater ja Naiskodukaitse Lääne ringkond esitlevad: perevägivalla lugude lavastus Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja

Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja

Kristel Kitsing 4. nov. 2009

Läinud nädalavahetusel viidi Harju malevas läbi Kaitseliidu Kooli Naiskodukaitse avalike suhete pilootkursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat.

Kahepäevasele koolitusele oli tulnud õppureid ringkondadest üle Eesti. Naiskodukaitse PR kursus hõlmab 10 akadeemilist tundi kaugõppes ning 18 akadeemilist statsionaarõppes.

Kursus tutvustas kursuslastele erinevaid võimalusi organisatsiooni väärtuste paremaks edastamiseks laiale avalikusele. Käsitleti mainekujundust, sisekommunikatsiooni ja ajaloo jäädvustamist.

„Kõik, mida me mõtleme, paistab  välja“ sõnas Kaitseliidu avalike suhete osakonna nooremstaabiohvitser nooremleitnant Taive Kuuse kursusel oma teadmisi õpilastele jagades.

PR erialagrupi ülesanneteks Naiskodukaitse organisatsioonis ongi hoolitseda selle eest, et info organisatsioonist oleks kättesaadav laiemale avalikkusele ning tagada liikmeskonna pidev juurdekasv.
Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja
Kursuslaste üheks ülesandeks oli luua Naiskodukaitset tutvustav väljapanek.
Tegemist oli pilootkursusega, mille panid kokku Naiskodukaitse instruktorid Tiia Mettus Järva, Leane Morits Tartu, ning Eveli Sammelselg Tallinna ringkonnast. Tuleval aastal on plaanis kursust  läbi viia kahel korral aastas.

Naiskodukaitse oli enne Teist maailmasõda üks Eesti suurimaid naisorganisatsioone, mille panust Eesti Vabariigi ülesehitamisel ja iseseisvust väärtustava mentaliteedi kujundamisel on raske üle hinnata. Propaganda- ja rahvuskultuuri alal peeti sel ajal oluliseks isamaalise mõtteviisi levitamist kogu maal, aga ka oma organisatsiooni ideede ja eesmärkide selgitamist rahvale. Selleks korraldati pidulikke mälestus- ja kontsertjumalateenistusi riiklikel ja Kaitseliidu ning Naiskodukaitse tähtpäevadel, Naiskodukaitse tööd ja rahvuskultuuri tutvustavaid näitusi, isamaa – ainelisi lavastusi, tegeldi rahvatantsu ja koorilaulmisega.

Kursuse pildid.

FastLion CMS

Avalike suhete pilootkursuse lõpetas

Avalike suhete pilootkursuse lõpetas

Kahepäevasele koolitusele oli tulnud õppureid ringkondadest üle Eesti Naiskodukaitse PR kursus hõlmab 10 akadeemilist tundi kaugõppes ning 18 akadeemilist statsionaarõppes Läinud nädalavahetusel viidi Harju malevas läbi Kaitseliidu Kooli Naiskodukaitse avalike suhete pilootkursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat.

Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse