Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Admiral Pitka võistlus pakub naiskodukaitsjatele erinevaid väljakutseid Admiral Pitka võistlus pakub 5. -9. augustini Valgamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond. Lisaks võistkonnale on võistlusega seotud enam kui 50 naiskodukaitsjat. koht maailma ühel raskemal militaarvõistlusel Admiral Pitka võistlus pakub naiskodukaitsjatele erinevaid väljakutseid

Admiral Pitka võistlus pakub naiskodukaitsjatele erinevaid väljakutseid

5. augustil 2019

5.-9. augustini Valgamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond. Lisaks võistkonnale on võistlusega seotud enam kui 50 naiskodukaitsjat.

Pitkal on naiskodukaitsjad osalenud igal aastal. Sel korral paneb end proovile Võrumaa ringkonna võistkond, kuhu kuuluvad Karme Hain, Ruth Maadla, Kristi Randla ning Reili JäädmaaHoolimata sellest, et Pitka luurevõistlust peetakse üheks raskeimaks maailmas, on naiste meel võistluse eel rõõmus ning eelseisvasse suhtutakse kui korralikku puhkusesse. “Kes puhkab Kuubal, kes hoopis Valgamaa metsade vahel... Puhkus, mis garanteerib selle, et mõtted tööst ei tule pähegi,” sõnab Kristi.

Admiral Pitka võistlus pakub naiskodukaitsjatele erinevaid väljakutseid
Naiskodukaitsjad Pitka luurevõistlusel 2018. aastal. Foto: Maret Kommer

Luurevõistlusel stardib sel aastal 29 võistkonda, naiskodukaitsjad lähevad rajale 19ndana.

 

Eelmisel aastal oli luurevõistlus erakordselt raske, 30st alustanud võistkonnast katkestas üheksa. Hoolimata ekstreemsetest ilmaoludest ning tänu nutikusele ja tugevale tahtejõule jõudsid naiskodukaitsjad finišisse - 17ndana. Admiral Pitka luurevõistluse ja Naiskodukaitse tegemistega käisid eelmisel aastal tutvumas ajakirjanikud Singapurist ning lõid sellest video:

The Future is Female from Go-Far 2018 Estonia on Vimeo.

Admiral Pitka luurevõistluse tagalas toimetab üle 50 naiskodukaitsja erinevates rollides. Lisaks võistkonnale on töös ka staabiassistendid, LNO-d, kohtunikud, meedikud, kontrollpunkti läbiviijad ja toitlustajad.

 

 

Admiral Pitka luurevõistlus on rahvusvaheline sõjalis-sportlik üritus, mis toimub igal aastal erinevas Eesti piirkonnas, et vähendada Eesti võistkondade koduväljaku eelist. Võistluse eesmärgiks on mõõta reaalsusele võimalikult lähedastes oludes osalejate väljaõppetaset, relvastust/varustust ning kindlasti ka moraali.

FastLion CMS

Admiral Pitka võistlus pakub

Admiral Pitka võistlus pakub

Pitkal on naiskodukaitsjad osalenud igal aastal Sel korral paneb end proovile Võrumaa ringkonna võistkond, kuhu kuuluvad Karme Hain , Ruth Maadla , Kristi Randla ning Reili Jäädmaa 5.-9. augustini Valgamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond. Lisaks võistkonnale on võistlusega seotud enam kui 50 naiskodukaitsjat.

Admiral Pitka võistlus pakub naiskodukaitsjatele erinevaid väljakutseid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse