Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastaplaan 2020 Aastaplaan 2020 08 Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 108.01.08.01.
Avinurme jsk koosolek nr. 110.01.10.01.
Evakuatsioonimeeskondade (juhtide)õppepäevad11.01.11.01.
Ringkonna aastalõpu seminar12.01.12.01.
Utria Dessant16.01.18.01.
Avaliku esinemise kursus 1 (AVE 1)17.01.19.01.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek nr. 119.01.19.01.
Narva jsk üldkoosolek22.01.22.01.
NKK Organistasiooniõpetuse instruktorite täiendõpe24.01.25.01.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 224.01. 24.01. 
Ekströmi marss25.01.25.01.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek nr. 1.28.01.28.01.
Kultuurigrupi koosolek+õppepäev30.01.31.01.
Maleva allüksuste juhtide õppepäev30.01.30.01.
VEEBRUAR Algus Lõpp
Lüganuse jsk üldkoosolek01.02.01.02.
NKK esmaabi instruktorite seminar08.02.09.02.
Baasväljaõppe I moodul: Organisatsiooniõpetus09.02.09.02.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)14.02.16.02.
Admiral Pitka rahvamatk16.02.16.02.
Jõhvi jsk üldkoosolek21.02.21.02.
Avinurme jsk. üldkoosolek22.02.22.02.
Vabariigi aastapäeva tähistamine24.02.24.02.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 325.02.25.02.
MÄRTS Algus Lõpp
Ringkonna üritus05.03.05.03
Juhtimine praktikas 1 (JUP 1)06.03.08.03.
Kuperjanovi retk07.03.07.03.
NKK Välikoka kursuse e-õpe09.03.05.04.
NKK Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse e-õpe09.03.05.04.
Avinurme jsk. aastapäev ja mot.üritus14.03.14.03.
Baasväljaõppe II moodul: Esmaabi14.03.15.03.
Maleva 30. aastapäev17.03.17.03.
Ringkonnakogu  
NKK Avalike suhete eriala täiendõpe21.03.22.03.
Instruktorikursus (1) 1. nv27.03.29.03.
NKK Keskkogu28.03.28.03.
Staabiassistentide koosolek+õppepäev29.03.29.03.
APRILL Algus Lõpp
NKK Anname au kampaania01.04.30.04.
Esmaabi erialavõistlus03.04.04.04.
Parameediku erialakursus 1 nv03.04.05.04.
Avinurme jsk. juhatuse koosolek nr. 209.04.09.04.
Staabiassistendi baaskursus 1 nv10.04.12.04.
NKK Ajalooseminar11.04.11.04.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek nr. 212.04.12.04.
Instruktorikursus (1) 2. nv17.04.19.04.
NKK laskevõistlus sportrelvadest18.04.18.04.
Kindral Tõnissoni militaarrännak-jooks + perepäev 18.04. 18.04.
Parameediku erialakursus 2 nv17.04.19.04.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek nr. 222.04.22.04.
Juhtimiskursus I (JUHT 1)22.04.26.04.
Lüganuse jsk. üritus koos KT-ga25.04.26.04.
Staabiassistendi baaskursus 2 nv24.04.26.04.
Välikoka kursuse kompleksharjutus24.04.26.04.
Välikokameeskonna juhi erialakursus 1 nv24.04.26.04.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 4  
BVÕ III moodul:toitlustamine  
Narva jsk juhatuse koosolek nr. 2  
MAIAlgusLõpp
Teeme ära Avinurmes02.05.02.05.
Staabiassistentide eriala täiendõpe08.05.10.05.
Parameediku erialakursus 3 nv08.05.10.05.
NKK koormusmatk22.05.24.05.
Parameediku erialakursus 4 nv22.05.24.05.
Avinurme jsk. juhatuse koosolek nr. 322.05.22.05.
Juhtimine praktikas 2 (JUP 2)22.05.24.05.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse 2 nv29.05.31.05.
Rat Race29.05.29.05.
NKK laskevõistlus lähingrelvadest30.05.30.05.
JUUNIAlgusLõpp
Parameediku erialakursus 5 nv05.06.07.06.
NKK Ohutushoiu laager "Ole valmis!"06.06.07.06
NKK Toitlustuse eriala täiendõpe (välikoka lõpetanutele)06.06.07.06.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse 3 nv12.06.14.06.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)12.06.14.06.
Narva energiajooks13.06.13.06.
Maakaitsepäev23.06.23.06.
JUULI Algus Lõpp
Noortelaager Spekter06.07.10.07.
Avinurme jsk. mot.üritus17.07.17.07.
Avinurme jsk. juhatuse koosolek nr. 424.07.24.07.
NKK Juhtide laager25.07.26.07.
AUGUST Algus Lõpp
Admiral Pitka luurevõistlus05.08.09.08.
NKK Välikoka ja juhi kursuse praktika (Pitka)05.08.09.08.
NKK Välikoka ja juhi kursuse praktika (Pitka)05.08.09.08.
Avinurme jsk. juhatuse koosolek nr. 505.08.05.08.
NKK Meditsiini eriala täiendõpe15.08.16.08.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek nr. 316.08.16.08.
Avinurme perepäev20.08.20.08.
Avaliku esinemise kursus II (AVE 2)21.08.23.08.

FastLion CMS

Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp Ringkonna juhatuse koosolek nr 1 08

Aastaplaan 2020

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse