Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid! „Valgel Laeval“ näeme, rivaalid! 24. märtsi hommikul Haapsalu poole sõites oli autoraadios ägedat vihma ja lörtsi lubatud, aga meie õnneks oli ennelõunal Läänemaal orienteerumise harjutamiseks täpselt õige ilm. Kalle näitas meile õige suuna kätte juba siis ja teeb seda jätkuvalt! Suured tänud talle kannatlikkuse eest:) Orienteerumine Võistlused ← Eelmine Lugulaul Naiskodukaitse Risti jaoskonnale Järgmine → Naiskodukaitse pidas aastakoosoleku „Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!

„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!

Ave Proos 25. märtsil 2012

24. märtsi hommikul Haapsalu poole sõites oli autoraadios ägedat vihma ja lörtsi lubatud, aga meie õnneks oli ennelõunal Läänemaal orienteerumise harjutamiseks täpselt õige ilm.

Nimelt olid Lääne maleva staapi kogunenud vaprad naiskodukaitsjad, et enne maleva patrullvõistlust „Valge Laev“ teha veelkord tutvust kaardi, kompassi ja koordinaatidega.

 

Kordamine on tarkuse ema – nii vaatasime meiegi üle koordinaatide märkimise põhimõtted, kandsime vajalikud punktid kaardile  ning seejärel ootas meid juba Kiltsi lennuväli, kuhu maleva sidespetsialist veebel Kalle Karm oli maha märkinud 14-st punktist koosneva orienteerumisraja.

 

Ülesandeks oli täpselt ühe tunni jooksul läbida võimalikult palju kaardile märgitud punkte, kusjuures iga ajast üle läinud minut kahandas punktide kogusummat. Kuna kõiki punkte ajaliselt läbi käia ei jõudnud, siis tuli välja mõelda strateegia, kuidas rada võimalikult tulemuslikult läbida.

 

Kõik võistkonnad said ülesandega hakkama ning pärast saime staabis  oma tegevust mõnusa lõunasöögi kõrval analüüsida. Kui seekord käis võistlus omavahel ja mitte mõisa peale, siis nädala pärast „Valgel Laeval“ anname oma parima, et kodumaleva ja Lääne ringkonna au kaitsta!

„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!
Kiltsi lennuväljal aastal 2009. Kalle näitas meile õige suuna kätte juba siis ja teeb seda jätkuvalt! Suured tänud talle kannatlikkuse eest:)

FastLion CMS

„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!

„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!

Nimelt olid Lääne maleva staapi kogunenud vaprad naiskodukaitsjad, et enne maleva patrullvõistlust „Valge Laev“ teha veelkord tutvust kaardi, kompassi ja koordinaatidega Kordamine on tarkuse ema – nii vaatasime meiegi üle koordinaatide märkimise põhimõtted, kandsime vajalikud punktid kaardile ning seejärel ootas meid juba Kiltsi lennuväli, kuhu maleva sidespetsialist veebel Kalle Karm oli maha märkinud 14-st punktist koosneva orienteerumisraja 24. märtsi hommikul Haapsalu poole sõites oli autoraadios ägedat vihma ja lörtsi lubatud, aga meie õnneks oli ennelõunal Läänemaal orienteerumise harjutamiseks täpselt õige ilm.

„Valgel Laeval“ näeme, rivaalid!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse